2733
2734
عنوان

قلم چی😥

87 بازدید | 6 پست

سلام دوستان میتونید توضیح بدین قلم چی طوریه و چیکار میکنه پشتیبانش همه چی رو بهتون میگه؟

من امروز ثبت نام کردم پس فردا هم آزمون دارن نمیدونم چیکار کنم پشتیبان هم زنگ نزده بگه چیکار کنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید عزیزم اگه از الان بخوایم ثبت نام کنیم هزینش چقدر میشه ؟ اون آزمونای قبلی که شرکت نکردیم رو ه ...

خواهش گلم به ما گفتن که ازمون های قبلی رو حساب نمیکنن براتون و تا الان هزینه اش دو میلیون و هشتصد بود اقساطی هم میشه با چک و اگه همشو یک جا پرداخت کنی دویست تومن تخفیف داره

2731
مرسی عزیزم یعنی از الان به بعد دو میلیون و هشتصد؟چند تا آزمون میشه؟ کتاب هم میدن؟

آره ولی بنظرم اگه میخوای ثبت نام کنی بزار شنبه اخه یه آزمون ازش میره و به نفعت میشه حسابش نمیکنن کمتر میشه هر دو هفته یک بار جمعه ها آزمون میگیرن نه کتاب نمیدن فقط هزینه پشتیبان و آزمون هارو میگیرن و گفتن که کتاب در‌طول طرم پشتیبان ها معرفی میکنن باید جدا بخری