2733
2734
سلام به همه دوستان
نمی دونم چجوری شروع کنم چند وقت پیشها یه مشکل برام پیش اومد که تو سایت هم مطرح کردم , خیانت همسرم , خلاصه بگم فهمیدم که همسرم با کسی ارتباط داره بماند که خودش خیلی اظهار پشیمونی کرد و میگفت که یه ارتباط خیلی جزئی بوده و... که البته من باور نکردم وحتی تا مرز جدایی هم رفتیم و نزدیک 7 تا 8 ماه زندگیم از حالت عادی خارج شده بود همیشه ذهنم درگیر این مسئله بوده و مدام دنبال اینکه ببینم این مسئله هنوز هست یا نه و... الان تازه یکی دو ماهه یه جورایی مطمئن شدم به شوهرم که دیگه خبری نیست این فقط یه حسه همونطور که من با حس زنانه خودم متوجه موضوع شدم.این اینجا بماند... زمانیکه به این مسئله پی بردم خیلی سعی کردم هویت دختره رو بدونم بکمک یکی از بچه های نی نی سایت از طرق شماره طرف یه اسم و یه آدرس ازش پیدا کردم که آدرس یه دفتر خدماتی بود اونموقع هرچقدر دنبال این مکان گشتم پیدا نکردم... امروزصبح که همسرم می خواست منو برسونه دیدم سرشو از شیشه ماشین به حالت غیر عادی کشید پایین و بیرون رو نگاه می کرد چون این حرکت رو چندین بار دیگه هم قبلا همین مکان انجام داده بود کنجکاو شدم و یه دفعه دیدم که اسم همون دفتر خدماتیه ... توی محلمونه من احمق دقت نکرده بودم به این .. قبلا هم قبل از اینکه دستش رو بشه دو سه بار میگفت میرم دفتر فلان جا (منطقشو )کارمو خیلی زود انجام میدن حالا مطمئنم که طرف اونجا داره کار میکنه..
دو تا نکته که اساسی درگیرم کرده 1- آیا پیگیری کنم و رد طرفو بگیرم یا اصلا بیخیال شم حالا که فکر می کنم قضیه تموم شده.
2- چرا همسرم باید هنوز به اونجا توجه ویژه و تابلو نشون بده یعنی ممکنه هنوز ارتباطی باتشه یا دلش پیش اونه یا..؟
میدونم خیلی طولانی و خاله زنکی شد بخدا مشکلات و غم وغصه آدمو اینجوری میکنه.
در هر حال ممنون که وقت میزارید ومیخونید.
نمی دونم چی بگم والله
منتها اگر هم رفتی تو محل کارش ابروریزی نکن خیلی ارومباهاش بیرون قرار بذار و حرف بزن
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین خوبه که بدون این که همسرت متوجه شه یا از طرف یکی دیگه بتونی بفهمی دختره اون جاهست کارو بارش چیه؟؟ازدواج کرده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و از چه خانواده ای هست این و می گم که بعدا خدایی نکرده اگر موضوعی پیش اومد بتونی تهدید کنی که به خانوادش و به محل کارش می گی و می ری پلیس می یاری

اما شوهرت اصلا نباید بویی ببرههههههههه حتی به دختره می تونی بگی اگر همسرم متوجه بشه که من اومدم و تورو پیدا کردم همون موقع با پلیش می یایم و میریم پیش خانوادت باید بترسونیش

بعدش هم خودت رو به شوهرت نزدیکتر کن وقت بیتشری براش بزار و اصلا نار تنها بره جایی باهاش برو اکثر جاها رو به خودت برس آرایش و بهداشت و لباس رو می گم اول مشکل رو تو خونتون و بین خودتون گیدا کنید این خیلی می تونه مفید باشه تا کی می خوای بری دنبالش که بفهمی چی شده و چی نشده؟
آره اگر هم می خواستم برم حتما بصورت ناشناس نمیرفتم که فقط ردی ازش بگیرم و ببینم کیه و..
اما میترسم ذهنمو درگیر این مسئله کنم .. تازه دارم کمی به آرامش می رسم از طرفی خیلی کنجکاو ببینم طرف کیه وچیه..
سارا جون انشالاه که برا هیچکس پیش نیاد ولی آدم کنار میاد کم کم البته اینو بگم ویران مشه و کنار میاد. من همیشه فکر می کردم نمیتونم کوچکتری کوچکترین لغزش احساسی رزو از همسرم تحمل کنم اما خیانتشو دیدم و دارم کماکان رندگی میکنم.. با وجود بچه... خیلی باید قوی باشی که بتونی کاریو که فکر می کنی حقته انجام بدی.
عزیزم چرا خودتو ناراحت میکنی خیانت چیزیه که توی 90% زندگیا هست حالا چه توی فکرش خیانت کنه چه انجامش بده بنظر من که یه چیز طبیعیه مهم اینه که تورو دوست داشته باشه وواست کم نذاره مردا اگه این شیطونیا رو نکنن که نمیتونن زندگی کنن البته این به شرایط روحی خودتم بستگی داره دوتا راه داری یا اینکه بیخیالش شی و به کاراش حساس نباشی وزندگیتو کنی یا اگه نمیتونی بیخیال باشی برو پیگیرش شو که احتمال میدم بازم ارتباطش ادامه داره منتها محافظه کار تر شده که تو بویی نبری اگ ارتباط بود که به نظر من نذار فکرش توروداغون کنه ازش جدا شو چون تجرب ثابت کرده اینجور مردا همیشه خودشونو موش میکنن گاهی اشک تمساح میریزن و تو اونو میبخشی وروز ازنوروزی از نو و چند سال به این منوال میگذره که یهو بخودت میای میبینی نصف عمرت گدشته -بچه داری؟ چند ساله ازدواج کردی؟
2706