2737
2739
عنوان

دیشب تا صب

241 بازدید | 17 پست

خواب امتحان ریاضی دیدم😐🙄

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

من خااب سسکی دیدم🤭

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم یه شب تو خواب داشتم ریاضی حل میکردم/:

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
2728
منم یه شب تو خواب داشتم ریاضی حل میکردم/:

اصن بد خوابی بود

هیچی بلد نبودم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
2738
اصن بد خوابی بود هیچی بلد نبودم

منم موقع هایی که تو یه جاشون مشکل داشتم وشب قبلش استرس امتحانو داشتم،خواب میدیدم بد نیستم:(

خیلی حس مضخرفیه

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
منم موقع هایی که تو یه جاشون مشکل داشتم وشب قبلش استرس امتحانو داشتم،خواب میدیدم بد نیستم:( خیلی حس ...

*بلد

من خواب جلسه کنکور می‌دیدم🤦🏻‍♀️ انقدر سر تستا حرص خوردم

خیلی حرص داره

شاید باورت نشه ولی من هر شب جزوه های ریاضیمو تو خواب میبینم... 

وایی

وااای منم ی شب خواب دیدم امتحان دارم صفر گرفتم انقد گریه کردم اصن بیدار شدم آشفته بودم از فشار درساس ...

اوف من ی شب خواب دیدم امتحانو گیر کردم رفیقم کنارمه هی میگم بیا کمک کن میگه میام ولی نمیاددددد

صب ک پاشدم جرش دادم🤣

منم موقع هایی که تو یه جاشون مشکل داشتم وشب قبلش استرس امتحانو داشتم،خواب میدیدم بد نیستم:( خیلی حس ...

وای منم فردا امتحان ریاضی دارم🥺خدا بخیر کنه

2706