2733
2739
عنوان

تست کم رنگ و ازمایش با بتای 14

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل از پریودی پنج روز قبلش 

خوب زودرفتی عزیزم باید بگذره ازموعدت من ازموعدم گذشته بود اولین تستم منفی شد دفعه دوم ک زدم 2تا باهم همزمان زدم هر دوتا مثبت شد فک کنم10روز بعدش بود

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2731
منم الان یک هفته هستش میگذره ولی خیلی کمرنگه

دوستم هرچی تست میزد منفی بود حتی ازمایش هم میرف منفی میشد اخر دکترش براش سونو نوشت اونجامشخص شد حامله س میگف دکترم تعجب کرده بود چرا ازمایشمم منفی شده بود 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
من نگرانیم بخاطره دوتا سقط اولمه😔خیلی نا امید شده بودم یکیش کم مونده بود دوماه بشه افتاد یکیم تو هف ...

همین استرست سمه سعی کن از خودت دورش کنی من مامانم بچه هاش بزرگ میشدن ک از دنیا میرفتن بعضی اوقات میگم واقعا چ دلی داشته بابامم نبوده تنهای تنهای ولی خداروشکر بعدش ماروبه دنیااورد و سالم

2738
خوب زودرفتی عزیزم باید بگذره ازموعدت من ازموعدم گذشته بود اولین تستم منفی شد دفعه دوم ک زدم 2تا باهم ...

وای عزیزم چندروز از موعدت گذشته بود ک میگی منفی شدی؟

بعدش چندروزبعدموعدت تست دادی مثبت شد؟

یعنی امیدی هس برای منم

خدایا کمکم کن تصویر پروفایلم تبدیل به واقعیت بشه..
دوستم هرچی تست میزد منفی بود حتی ازمایش هم میرف منفی میشد اخر دکترش براش سونو نوشت اونجامشخص شد حامل ...

راس میگی تو رو خدا؟

منم ممکنه اینجور باشم؟؟ اخه این ماه هیچ مشکلی نداشتم دکترم میگفت همه چی عالیه حتماحامله میشی ضخامتم ۱۱بود دوتافولیکول خوب داشتم و برام خراش اندومتر زد بعد ای یو ای کرد

خدایا کمکم کن تصویر پروفایلم تبدیل به واقعیت بشه..
خدا حفظش کنه برا منم دعا کنید

انشاله که بارداری نگران نباش

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️