2733
2739

عزیزای دلی که اعتقاد به همچین مساله ای ندارن لطفا نه...

اما خانومای گلی که خودشون یا اطرافیانشون با همچین مساله ای روبه رو شدن لطفا نظر بدن که چطور بوده چی شد که بعدش متوجه شدن باردارن...

دوست صمیمی خودم ماه اول بارداریش پریود شدید با لخته شدید بوده اما چون بعدش معده درد و تهوع و سر گیجه داشته یه آزمایش رفته .دکتر گفته دو ماه و نیمه بارداری....حالا چطور شده از نظر علمیش نمیدونم .عروس عموی همسرم هم همینطور ..ایشون تا چند ماه اینطو. بودن ونمیدونستن...

حالا میخام ببینم آیا شما یا نزدیکانتون به همچین مساله ای بر خوردید یا نه ممنونم از جواب ها تون

زن داییم بود ولی فقط در حد لکه بینی پریود کامل نه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یکی از اشناهامون پنج ماه بود حامله بوده نمیدونسته چون هر ماه پریود میشده اخرسر از تکونای بچه میره دک ...

چه جالبه از نظر علمیشو تحقیق کردم یه جا خوندم که نوشته بود گاهی مغز به یک سمت تخمدان با وجود بارداری دستور تخمک آزاد کردن میده برای بعضی ها اینطور میشه که سر موعد خونریزی کامل دارن اما باردارن

هفته ی چندم بودین میشه اکه وقتشو دارین توضیح بدین

حالتای پریود داشتم زیر دلم درد میکرد چون روز تخمک گذاریم اقدام داشتم حسم گفت باردارم زود بی بی چک استفاده کردم مثبت شد فرداش رفتم آزمایش دادم بتام ۲۰۰ بود

بعد رفتم پیش پزشکم برام سونو نوشت 

خلاصه دو سه روز همینجوری دلدردای پریودی داشتم رفتم دستشویی دیدم خونریزی دارم اول فک کردم سقط کردم ترسیدم سریع رفتم سونوگرافی همه جیز خوب بود

سه روز خونریزی با لخته داشتم البته روز سوم دیگه در حد لک و ترشحای خونی بود

2706