2733
2739
عنوان

به شوهرم شک کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 41 پست
نمیتونم  دفعه قبل واقعا مردم  دیگه تحمل ندارم

بیخیال بزار هر کاری دوست دارن بکنن آخر سر میفهمن ک همه چی بخاطر فلان کار نیس زتدگی باید عشق باشه خوشی باشه ن فقط 

ش ه و تتتتتتتتتتتت من دیگه ول کردم گفتم برو ب سلامت

تورکم
وقتی تل نصب میکنی بهش اجازه نده ب مخاطبینت دسترسی داشته باشه ولی امکان لو رفتنت زیاده ها تو قسمت ا ...

اره اسی همین که ایشون گفتن، ولی پیام تلگرام که میاد وارد شدید و اول از همه پاک کن که نفهمه

روزای روشن خداحافظ/ همه عزادار سر به گریبون/مردا سر دار زنا تو زندون/ نه تو آسمون نه رو زمینیم/ انگار که خوابیم کابوس می بینیم/ نوبت میگیریم گیج و بی هدف/واسه مردن هم باید رفت تو صف                                                               https://harfeto.timefriend.net/16374966084948💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا مخفیانه؟ مگه نمیگی سابقه داره؟

خیلی عادی بگو میخوام تلگرامتو نصب کنم. اگه مخالفت کرد همه چی معلوم میشه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2728

کاش شکت الکی باشه ایشالله ک شک الکی کرده باشی ولی مخاطبینتو از تلگرام بحذف 

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2740
بیخیال بزار هر کاری دوست دارن بکنن آخر سر میفهمن ک همه چی بخاطر فلان کار نیس زتدگی باید عشق باشه خوش ...

نمیخوام یه بچه رد وارد این زندگی نامعلوم کنم 

میخوام قبل بودنش مادری کرده باشم

خدا بزرگه 🌸☘
تماس و چت  ولی فامیل بود

کار خوبی کردی که یه فرصت دیگه دادی. اما اگه میتونی طلاق بگیری پیگیر شو ببین شکت درست بوده یا نه. اگه درست بود جداشو. خودتو راحت کن . بچه دار نشیاااا تا یکسال دیگه حداقل بمون ببین درست شده یا ن بعد بچه

به نظرم بی خیال شو این کار جز اعصاب خوردی بر خود هیجی نداره  بعدا چند بار مچشو بگیر انگار دیگه ...

آره ولی نمیخوام خودمو خر کنم دیگ 

میخوام بفهمم با کی دارم زندکی میکنم

خدا بزرگه 🌸☘