2737
2739
عنوان

چرا شوهرم نمیاد تکلیف منو روشن کنه حداقل جداشیم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 36 پست

شما همون خانمی هستین که مادرشوهرتون چندین ساعت نمیذاشت به بچه نوزاد شیر بدین؟اگر همون هستین بدونین این خانواده به درد نمیخورن همسرتون هم خیلی بی مسئولیت تر از این حرفاست که بیاد دنبال شما 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اگر مشکلتون با مادر همسرتون هست ک بازنده شما هستید

مگه مادرهمسرت شبها کنارت میخوابه یا خرج خونه ات میده ک واست بود و نبودش فرق داره

خانواده خیلی عاقل و بالغی داری ک نمیزارن بری دادگاه.

فکر کردی دادگاه جای خوبی هس؟؟!!!!

همه اش استرس

نگرانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش چی شد؟

مشکلم این بود ک خونمون با خونه باباش اینا تو ی کوچه بود و خورد و خوراکمون با اونا بود...یعنی صبح بیدار میشدم میرفتم خونه اونا شب برمیگشتیم بچم ک‌ دنیا اومد این شرایط برام دیونه کننده بود اعصابم نداشتم دیگه شوهرمم میگفت میرم سرکار نمیشه تنها بمونی باید بری اونجا خانوادشم خیلی اذیت میکردن سر همین جریان‌همش دعوا داشتیم اخرشم ی روز گفت وسایلتو جمع کن ببرمت خونه بابات منم گفت حتما جمع کردم برد منو دم در پیاده کرد رف تاچند ماه هیچ سراغی نمیگرفت حتی از بچش 

بعدش کم کم پول میفرستاد پیام میداد تااینکه تلفنی اشتی کردیم تقریبا ۶ماه بعدش تلفنی اشتی کردیم ولی بابام قبول نمیکرد برگردم چون خود شوهرم حاظر نبود بیاد دنبالم میگفت واسطه میفرستم بابام میگفت بااااید حتما خودش بیاد بگه چرااین همه وقت دخترمو بلاتکلیف گذاشت

منم تو اون چندماه خیلی تلاش کردم برم دادگاه درخواست طلاق بدم ولی خانوادم راضی نبودن به جدایی میگفتن بخاطر دخترت برگرد

خلاصه برگشتم و شوهرمم کم کم اخلاقاش عوض شد و بهتر شد و کاملا مستقل شدیم از خانوادش الان خداروشکر راحتم راضیم

2731
آره😃جوری ام زنگ بزنه ک فک نکنه منت کشی و این حرفاس مثلا زنگ بزنه بگه بچه دلش تنگ شده بهونتو میگیره ...

زن و شوهر حالا منت کشیم بکنن مهم نیست. واسه زندگی مشترکه. ولی اگه طرف قراره سو استفادل بکنه اینطوری بهتره. ولی من نظرم اینه حضوری باشه. خودشم بپره بغلش 🤭🤭

آینده حتما" زیباست.🥰

عزیزمم غصه نخور بنظرم قید این شوهررو هرچ زودتر بزن که انقد بی مسئولیتهههه چه ارزشی داره ان همه تحمل کنی ،کسی ک بخاطر بچشم نمیخواد برگرده ب زندگیش ارزش داره بهش فرصت بدی؟