2737
2734

شوهرم خیلی اذیت میکرد البته پدرومادرمم که پشتیبانم‌نیستن و خردش میکردن بی تاثیر نبود تو این قضیه

ولی دیگه خیلی شورش رو درآورده بود تا جایی که از ۳سال پیش کتک کاری هم‌میکرد و فحش های خیلی ناجور میداد

این آخرا تا حرف میزم حمله میکرد سمتم و میزدم

منم فک کردم درسته پدرومادرم پشتیبانم نیستن ولی اگه برم‌پیش شون دیگه کتک نمیخورم مگه شوهرم‌کیه که اینجوری رفتار کنه

خلاصه یه روز صبح بیدار شد رفت سرکار حس کرد خوابیدم

شروع کرد به زنگ زدن به موبایل و بعدش خونه و فحش دادن که چرا من میرم سرکار تو میخوابی😐

منم گفتم‌پاشو بیا خونه بچه رو بگیر میخوام‌برم‌خونه بابام

حق هیچ دعوا و کتک کاری هم نداری وگرنه میرم پزشکی قانونی

خلاصه حسابی ترسید

هی میگفت الان‌نمیتونم

منم باجدیت پیله کردم که همین الان باید بیای من دیگه نمیمونم

دیگه کلی بهونه آورد که مرخصی‌نمیدن‌و ....

حالا رفتارش بهتر شده از وقتی بهش گفتم‌میرم

ولی اگه کسی سیاست‌بلده بگه از الان‌چطوری رفتار کنم‌که انقد رودار نشه

خیلی بهش رو دادم

تا قبل از این داد میزد میگفت جمع کن برو خونه بابات

ولی حالا آدم‌شده احترام‌میزاره

چطوری کنترلش کنم واسه خودم‌ ارزش قائل بشم که قدرمو بدونه و منت بکشه

من همسرم یکبارتواوج عصبانیت که تقصیرمن بوددستش بردبالابزنه جلوش وایسادم گفتم مردی بزن ببین بعدش چیکارمیکنم ازاونجایی هم که باکوچکترین مشکلی بابام میگه طلاق بگیرجرات نداره دست روم بلندکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زندگی ها مثل میدون جنگ شده، همه دنبال اینن که بگن من قوی ترم،بعد میگن چرا خواستگار نیست سن ازدواج رف ...

خب کار کنه. بایسته سر جاش کتک بخوره؟ اگر همچین مردایی واسه ازدواج کم میشن همون بهتر که بشن. تحفه ای بیش نیستن با عرض معذرت

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

بعضی مردا اینطورین دوست دارن تو فشار باشن اصلا محبت بهشون نیومده،،شوهرخاله ی من خالمو میزد خالم هم از همه پنهان میکرد دیگه بار اخر که کتک خورده بود اومد به ما گفت ،سه تا داییام با پدربزرگم جوری شوهرشو زدن تا دوهفته نمیتونست از خونه بیرون بره ،،الان جوری دور سر خالم میگرده بیا ببین ،شرمنده بعضیا رو باید برینی بهشون تا درست بشن

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
خب کار کنه. بایسته سر جاش کتک بخوره؟ اگر همچین مردایی واسه ازدواج کم میشن همون بهتر که بشن. تحفه ای ...

خواهش میکنم، اخه از اون طرف هم ی عده زیادی از خانم ها هی مینالن با هزارتا التماس و گریه و فال و ...... دنبال شوهر میگردن، منم میگم مردها تحفه نیستن که انقدر بخوای نذرونیاز کنی بیان بگیرنتون،  

خواهش میکنم، اخه از اون طرف هم ی عده زیادی از خانم ها هی مینالن با هزارتا التماس و گریه و فال و .... ...

همه بد نیستن. نمیگم همه بدن. اینجور مردا رو گفتم. بی احترامی نشه یه وقت به همه. فقط کلا این خاصیت ادماس. مجردا دوس دارن ازدواج کنن متاهل ها دوس دارن مجرد باشن

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2738
من همسرم یکبارتواوج عصبانیت که تقصیرمن بوددستش بردبالابزنه جلوش وایسادم گفتم مردی بزن ببین بعدش چیکا ...

رفتار غلط رو تشویق نکن/خودت مقصری و با این رفتار ت تو دراز مدت نتیجه نمی گیری

[QUOTE=213205384]رفتار غلط رو تشویق نکن/خودت مقصری و با این رفتار ت تو دراز مدت نتیجه نمی گیری[/QUOTکجای رفتارم غلطه؟؟؟وایسم کتک بخورم رفتاردرستیه؟؟؟اگه شماکتک خوردن دوست داری من ندارم اجازه هم نمیدم کسی دست روم بلندکنه

درسته،منم دقیقا همینو میگم،    

شماکه تاییدکردین رفتارمن غلطه که اجازه نمیدم همسرم دست روم بلندکنه اگه خواهرخودتون کتک خورشوهرش باشه وامیستی نگاه میکنی میگی مرددیگه حق داره بزنه،اگه همچین فکری میکنیدبایدبگم دورازجون شمامردایی که به زنشون ارزش قایل نیستن ازمردی فقط اسمش یدک میکشن،زنایی هم که مدام کتک میخورن وهزارتابهانه میارن تااون زندگی روتحمل کنن دیگه نبایدغربزنن 

من همسرم یکبارتواوج عصبانیت که تقصیرمن بوددستش بردبالابزنه جلوش وایسادم گفتم مردی بزن ببین بعدش چیکا ...

عزیزم همین که بابات پشتت هست جرات نکرده

وگرنه من بگم بدجوری میزنه

میدونه مجبورم تحمل کنم

زندگی ها مثل میدون جنگ شده، همه دنبال اینن که بگن من قوی ترم،بعد میگن چرا خواستگار نیست سن ازدواج رف ...

واقعا منم درک نمیکنم

چرا یکی باید قوی تر باشه

مگه اشکالی داره هردو به یه اندازه سهم داشته باشن😐

2706