2733
2739
عنوان

واسه سیسمونی تخت و کمد اجباره؟

271 بازدید | 35 پست

راستش به شوهرم گفتم پدرمادرم سر جهیزیم کلی سختی کشیدن یکماه بعد عروسیم باردار شدم نمیخوام اذیت بشن سیسمونی و میخوام خودمون بخریم گناه دارن حالا بنظرتون تخت و کمد واجبه؟اگ نه جای کمد چی استفاده کنم واسه وسایلش ک به صرفه تر باشه

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تخت واجب نیس اما کمد مهمه

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
2728
2738

نه اصلا واجب نیس تو این شرایط اقتصادی و به خصوص تو این خونه های کوچیک

به نظرم فعلا تخت واجب نیس بخرین واسه کمد هم ازین کمدای مشترک لباس و اسباب بازی داخلش میزارن بخرین هم کوچیکه هم میشه داخلش لباس گذاشت هم اسباب بازی

لباس هم چیزای گرون نخرید چون بچه زود بزرگ میشه مثلا ببینید چه فصلی به دنیا میاد متناسب با اون فصل بخرید

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘

اگه هزینه اش سخته براتون ی کمد کافیه برای لباساش اونم بری تولیدیا با هزینه پایین میتونی بخری

ولی تخت بگیری تشکم باید بگیری رو تختی و .... خیلی درمیاد.

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕

اگه کمد دیواری نداری باید بگیری کمد وگرنه راه دیگه ای ب ذهنم نمیاد

برو از توی دیوار بگیر

کمدایی هستن ک نو ب نظر می رسن ولی خب با قیمت خیلی کمتر

https://www.ninisite.com/user/2eb9ab2b-85a4-4e5d-afb0-b3a6e16f45b4/purple-pink
پس کمد بخرم حتما

اره بباسا بچتو باید یجا یی بزاری جلوخانواده شوهرتم زشته

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
2706