2733
2734
عنوان

تخیلیم

94 بازدید | 14 پست

سلام من خیلی تخیلیم هر روز می‌شینم فکر های مسخره میکنم هر روز از صبح تا شب شبا مثلا هر فیلمی یا موزیکی گوشی میدم سناریو داخل مغزم می‌سازم چیزایی که اصن وجود ندارد ولی دوس دارم اتفاق بیفته.

مثلا فک میکنم دوست پسر خوشگل و چشم سبز دارم و سیس پک داره و خیلی پولداره و اخلاقش خوبه باهام و روز پایتان به حساب شده برام خیلی برام کادو خریده خیلی رمانتیکه خیلی دوست دارم این اتفاق بیفته حیففف یا موزیک غمگین گوش میدم میرم تو ی فاز دیگه یه سناریو غمگین می‌سازم خیلی ناراحتم ولی از اون ورم خوشحالم خیلی خوشحالم می‌کنه من هیچ دوستی ندارم اصن بیرون از خونه نمیرم خیلی تنهام 😪 یه دخترعمه داشتم که دیگه باهاشون رفته آمد نمی‌کنیم یعنی اون فقط به من محل میداد بقیع. از من خوششون نمیاد  شاید به خاطر این باشه و دارو هایی که استفاده میکنم 

دوپاکین لاموتریژین

خسته شدم چیکار کنم دوس ندارم همچین چیزی بیاد تو ذهنم چون تمام زندگیمو خراب کرده 

تخیلیم یا دیونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هم تو سنت این تخیلا طبیعیه  هم اینکه به شدت کمبود نیاز عاطفی داری  اینستا داری؟

ارغ من افسردگین دارم دارو استفاده میکنم دوپاکین و لاموتریژین من از صبح تا شب شما رو نمیدونم 👌

2738
2706