2737
2739
عنوان

شیفت شبم .. کاربر اقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3409 بازدید | 180 پست
همینه دکتر داره ماکزیمم عوارض میگه ..درست گفته اما این  مال یک دوشی نیس...نمیخام بترسونمت چون‌ ...

الان باید چیکار کنم 

واصلا توان عملو ندارم  دکتر فقط بهم مسکن داد وهیچ دارویی نداده  یعنی همش از دردش شکنجه میبینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شش ماه پیش ن دوبینی ندارم ی چشمم یکم ضعیفتر شد رفتمم دکتر گف مگس پرانه مشکلی.نداره

وقتی چک‌ شدین نگران نباشین . ..دوبینی ،تاری دیذ، اینا بیشتر درضربه ب سرها مطرحع تا حالت مگس پرانی

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
2731
عه🤦‍♀️

حالبه

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
2738
خسته نباشید اقای دکتر  منم یه سوال دارم  بچه م دو ماه و بیست روزشه  من از ترس خفگی ...

این موردی ک گفتین در نوزادان و اوایل نوزادی مطرحع توین بچه شما من ندیدم ..شبا قبل خواب یکم سرش بالاتریاشه و نگران نباشین بخاطر استرسی ک‌دارین من ندیدم کسی توخاب‌‌‌خفه بسه ...ولی خیلی دیدم مثلا‌شیر دریده توگلو‌..اونموقع شما بچتونو‌خدای‌‌ نکرده شیر یا غذا پرید توگلوش‌‌ یاهرجسم‌خارجی ..بذارینش‌ رودستاتون‌ سرشو ب سمت پایین بگیرین و پنج ضربه بزنین پشتش..

الان باید چیکار کنم  واصلا توان عملو ندارم  دکتر فقط بهم مسکن داد وهیچ دارویی نداده   ...

مسکن اسمش روشه فقط موقتیه ...هزینش چقده؟کدوم شهرین؟؟

خسته نباشی ،من هم شبکااارم 

ممنونم ‌داداش

این موردی ک گفتین در نوزادان و اوایل نوزادی مطرحع توین بچه شما من ندیدم ..شبا قبل خواب یکم سرش بالات ...

ممنونم از پاسختون🌷

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
آره ....   ولی ب قول شمام دیر نیس

توکل‌کنین‌برخدا هرچی خیره اما دیرنیس

ممنونم از پاسختون🌷

خواهش

2706