2733
2734
عنوان

این حساب برا من نیستتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 48 پست
نهههه من اصلا نمیشناسمممممم . چوت بیشترشپ خوندمممم نمیدونم کیه فقط خدا لعتتش کنهههه اگه ناحق کاری کر ...

کسی از اطرافیانت پسر ۶ ساله نداره؟ اخه تاپیکاش برای ۳ سال پیشه

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از تاپیکاش چیزی دستگیرت نشد ؟؟ از اشناهاته حتما دیگه

اشناااا ندارم خودم ک یتیمم شوهرمم دست کمی از من نداره ما فقط همو داریم دورمون خلوتهههه اخههه کسی رو نداریم

2728
اشناااا ندارم خودم ک یتیمم شوهرمم دست کمی از من نداره ما فقط همو داریم دورمون خلوتهههه اخههه کسی رو ...

در هرحال هر کی بوده در حد چند دقیقه هم‌که شده به گوشیت دسترسی داشته  چون کد میاد به شماره ای که دادی

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
در هرحال هر کی بوده در حد چند دقیقه هم‌که شده به گوشیت دسترسی داشته  چون کد میاد به شماره ای که ...

هکش کردن یکی از اشناهای منو هک کردن هکر امد سروقت منم

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

فردا به نی نی یار بگو‌ بترکونه حسابو

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
هکش کردن یکی از اشناهای منو هک کردن هکر امد سروقت منم

یعنی شمارم میخواست هک‌کنه؟؟چه‌جوری؟

یک نفر از اشناهاتون با خط شما حساب باز کرده و اون  وقتی که کد برات اومده گوشیت دستش بوده کد و ث ...

من اشنایی ندارم نه دوستی نه خانوادهههه کوشیمم همیشه رمز داره چیزی ک میگین امکان نداره خواهر جان ☹️

یعنی شمارم میخواست هک‌کنه؟؟چه‌جوری؟

شماره اونو که هک کرد وارد پیج من شد بود با اینحال که قفل بود بعدش شروع کرد پیام دادن به من

ی جا تو پیاما ب نینییار فته حساب من mahsagoli73 رو چرا مسدود کردی بعذ نینییار گفته شماره یا ایمیلتون ...

چراشمارشو گذاشتی نمیگی ازت شکایت کنه

2706