2737
2739
عنوان

خانمایی ک زایمان طبیعی کردین

917 بازدید | 126 پست

بچم بریچ بود حالا چرخیده

خوشحال بودم سزارین میشم ولی از دیروز ترسیدم

من اصلا کلاس زایمان شرکت نکردم.بلدنیستم باید چیکارکنم.پیاده روی هم منع هستم.لاغر و ضعیفم هستم.لگنمم انگار کوچیکه.

شما چطوری زایمان کردید کلاس رفتید؟ واسه مدیریت زایمان منظورمه

یک سوال دیگه...فقط بحث نکنید...واژن بعد زایمان طبیعی گشاد میشه؟ آخه چطور میگن نمیشه.بنظرم الکی میگن

خدایا شکرت بابت این تو دلی که بهم دادی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برای باردار شدن منم دعا کن نی نیمو تازه از دست دادم😔

شما چرا ازدست دادی؟چن هفتگی؟

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

منم دقیقا مثل خودتم تا اخر میگفتم سزارین الان هفته38 ام و طبیعی نه ورزش کردم نه پیاده روی منم میترسم ولی میگن گشاد نمیشه اصلا چون بخیه میخوره جمع میشه من شتیدم تازه بهتراز قبلم میشی خدا کمکمون کنه از پسش بر بیاییم 

2738
اگه گشاد میشد بعد چند تا امها واحشام آدم میریخت بیرون😉 من هم طبیعی بودم هم سز  طبیعی خیلی بهت ...

ماما همراه کارش چیه؟ باید پول بهش بدی تا بیاد؟ اگ 4 صبح دردت گرفت چی؟ باز زنگ بزنی میاد؟

اگه گشاد میشد بعد چند تا امها واحشام آدم میریخت بیرون😉 من هم طبیعی بودم هم سز  طبیعی خیلی بهت ...

عه جدی از طبیعی راضی هستی؟ واقعا مثل قبل شدی؟ پس چرا هرکی سز کرده خیلی راضیه

میدونم جمع جور میشه ولی مثل قبل منظورمه

خدایا شکرت بابت این تو دلی که بهم دادی

من طبیعی ام خیلی خوشحال بودم چون بعد 6 ساعت سختی یهو مثه ماهی سر خورد اومد بغلم بخیه هامم نرسیدم بهش و همون باعث شد الان تنگیده اوایل زایمان و نداشته باشم به دکترت بگو البته من یه بار فقط احساس گشادی داشتم اونم ماله پوزیشن بود البته که خودمم از اول همین مدلی بودم این فهرست خرداد زایمان دارم میخوام به دکترم بگم ترمیمی بخیه بزنه برام تا درست بشه من به خاطر یبوست یکم باز شد بخیه هام

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

من دوتازایمانام طبیعی بدذببخشیدولی بستگی به ژنت داره...من که همسرم چیزی بهم نگفتن تاحالا🙈

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706