2733
2739

خیلی خوشحال بودم دارم مادر میشم رویا پردازی ها کردم از همه بدتر سربع که بی بی چکم مثبت شد زنگ زدم به کسایی که صمیمی بودم گفتم که بدترین کار ممکن خواهشانکنید. بعد یک سال جواب گرفته بودم 😪 ناز میکردم واسه همسر دس به ‌سیاه و سفید نمیزدم ‌فرزین هم هرچی خوردنی میدید برام میگرفت بعد باهم برنامه میچیدیم و هی از ویژگی هام جنسییتشو حدث میزدیم تا اینکه تو هفته 6 خود به خود سقط شد دکترا گفتن

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 

علت سقط چی بود 🥺🥺🥺

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترا گفتن از اول ضعیف بود که به این زودی افتاد الان 3 روزه گریه میکنم ارامش ندارم خدا به دل همه مادرا صبر بده اونایی که هفته های بیشتر نینیشونو داشتن. فرزینم رفته برگه گرفته ببره من و شمال تا از این حالت در بیام منم اصلا راضی نیستم اما نمیخوام هم دلش و بشکنم از طرفی حس میکنم نیاز دارم یکی بهن روحیه بده حس میکنم دیگه بچم نمیشه نمیدونم این فکر از کجا اومده تو سرم

2728
2738
دکترا گفتن از اول ضعیف بود که به این زودی افتاد الان 3 روزه گریه میکنم ارامش ندارم خدا به دل همه ماد ...

این استرس ها رو از خودت دور کن گلم

من تو دوستام دیدم حتی طرف دوبار یا بیشتر سقط کرده و بعد نینیشو بقل گرفته شکر خدا

همین که تونستی باردار بشی رو به فال نیک بگیر چون بدنت مشکلی نداشته شکر خدا برای بارداری و به خاطر دود و پارازیت و ... جنین متاسفانه سالم نبوده

مخصوصااا هوا که سرد میشه و الودگی زیاد میشه این مشکل برای جنین‌ها بیشتر پیش میاد واس همین سعی کنید طوری برنامه بریزید که بهار باردار بشید انشالاه

گفت تو میدونستی بارداری چرا گشت و گذار میکردی چرا استراحت نکردی چرا رانندگی میکردی گفتم دکتر گفته اون در هر صورت سقط میشد چون از اول ناقص بود. بعدشم گفت مراقب خودت باش کار سنگین نکن و.... البته از حرفاش ناراحت نشدم چون به هر حال نگران بود منم اشتباهم این بود به خیلی ها وفتم هر کی حرفی میزد بیشتر اعصابمو بهم میریختن

برا همینه میگن زود نرید بی‌بی چک بندازید مردم سه ماهشونه تازه میفهمن حامله ن 

دکترم گفت. گفت دیرتر میفهمیدی این همه اذییت نمیشدی 

گفت تو میدونستی بارداری چرا گشت و گذار میکردی چرا استراحت نکردی چرا رانندگی میکردی گفتم دکتر گفته او ...

عروس ما تو خونه ما زندگی می‌کرد نمی‌گفت حاملس تا شکمش میومد جلو میفهمیدیم🤣

فقط ازمایش خون بده بر ای غلظت خون من هم دقیقا مثه شماشدم والبته بعد یکسال فهمیدم بخاطر غلظت خون خونرسانی با جفت قطع شده وسقط شدوباخوردن یه اسپرین ساده مشکلت حل میشه لطفا اگه این مشکلت بودبرام دعاکن محتامم انشالله زودترمامان شی

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2706