2733
2739
عنوان

تاحالاشده حسودیشوکنین؟

398 بازدید | 32 پست

مثلابگین چ خوشگله وفلان اعتمادب نفستون وازدست بدین؟کی بوده کی وکجاااااااا؟

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره همش حسرت سفیدی و لاغری میخورم

شخص خاصی مدنظرت نبوده

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2738

اره

اره

اره

به نظرم کسی که تو این موقعیتا حسودیش نشه نرمال نیس بلاخره ادم وقتی میبینه یکی از هرررر لحاظ بهتره حالا حسودی که شاید نه ولی خب بلاخره دوست داره اونم تو همون موقعیت باشه

من خودم خواهرشوهرمومی بینم دوس دارم ساعتهانگاش کنم🤭

2706