2733
2734
عنوان

میخام بچموسقط کنم ولی دودلم....

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 51 پست

خیلیا مثل من بچه میخان و تموم زندگیشونو پای بچه گذاشتن ولی خدا نمیخواد با وجود پیشگیری بچه دار شدی یعنی خواست  و حکمت خدا بوده تو کار خدا دخالت نکن حتما خیره نگهش دار فاصله سنی بچه هم مناسبه به خدا توکل کن ان شاءالله کمکت میکنه 

کاربر جدید نیستم 😋کاربریم تعلیق  شده دوباره اومدم😍

من خودم یه پسردارم۲۳مهردویاله شد یه پسردارم دیروز نه ماهه شد روش جلوگیزیمونم کاندومه۴شهریور پریود شدم دبگه نشدم دوهفته قبل بیبی زدم مثبت بود رفتیم واس سقط اما دلمون نیامد امروز وارد سه ماه شدم خدا بهم کمک کنه بتونم ازپسشون بربیام توکه دخترت بزرگه اینکارونکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سقط نکنی چون گناهه کبیره ست ببین چه حکمتی تو این بچه ست... 

میخام نگهش دارم ولی میبینم این دخترم اذیت میکنه پشیمون میشم.دلم برامنوشوهرم میسوزه بخایم بادوتابچه شیطون سروکله بزنیم

نکن منم بچم نزدیک ۴ سالش خودمم تو نا هشتم،۷ ماهه مطلق خوابیدی ولی ی بارم از این فکرا نکردم میدونی چند گناه داره،تازه اونم بچه من ک اولش خونریزی داشتم بعدش هوماتم جفت پایین،اینا چیه میگی خدا قهر میگیره

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2728
میخام نگهش دارم ولی میبینم این دخترم اذیت میکنه پشیمون میشم.دلم برامنوشوهرم میسوزه بخایم بادوتابچه ش ...

دختر خالم  یه بچه عقب مونده داشت با ۱۴ سال سن پوشک میشه میزنه حامله میشه از وقتی حامله شد بچه ش دنیا اومد این یکی بچش خیلی اروم شده.... انشالله خدا کمکت کنه بهت صبر و قوت میده شک نکن

مرغ باغ ملکوتم 🕊🕊🕊نی ام از عالم خاک🌿☘دوسه روزی قغسی ساخته اند از بدنم🍃🍃
من خودم یه پسردارم۲۳مهردویاله شد یه پسردارم دیروز نه ماهه شد روش جلوگیزیمونم کاندومه۴شهریپر پریپد شد ...

باوجودپیشگیری باکاندوم بازم باردارشدی؟آخه من ده ساله کاندوم میزنه شوهرم اینبارفقط اینطورشدآخه چطوری میشه؟کجارفته بودی براسقط؟ماماها انجام میدن هزینه اش چقده؟

2738
باوجودپیشگیری باکاندوم بازم باردارشدی؟آخه من ده ساله کاندوم میزنه شوهرم اینبارفقط اینطورشدآخه چطوری ...

اره کاندوم مافقط یبار سوراخ سد اونم اصلا نزدیک تخمک کذاریم نبوده.ماماها انحام میدن قرص سایتوتک گرفت همسرم اما همشوریختم دلم نیامد

میخام نگهش دارم ولی میبینم این دخترم اذیت میکنه پشیمون میشم.دلم برامنوشوهرم میسوزه بخایم بادوتابچه ش ...

اگه حاضری بچه اولتو بکشی فردا اینم بکش. دوتا رو باهم بکش. چه فرقی ندارن هردو بچه ن. یکی بدنیا نیومده و اول راهه یکی چهارساله بدنیا اومده. هردو هدیه خداست

چه روشهای دیگه براسقط هست کم خطرباشه

اومدیم و یه کاری کردی سقط نشد معلول شد اونموقع بهتره دیدم که میگم

بعدم مگه بچه فقط برای تو چرا گذاشتی باباش تعین کنه سقط کنی 

سقط کردن برای یه زن عوارض داره...

همیشه ۱۸ساله هستم  

عزیزم گناه داره...نگهش دار .سن دخترتم دیگه خوبه الان نیاری دو سال دیگه باید بیاری ک دخترت میبینی تنها هم بازی نداره.تو این دور زمانه والا اطمینانی نیست هر هم بازی برا بچت رو راه بدی خونت یا بره بیرون ک با دخترت بازی کنه.از نظر من بچه یا کلا قیدشو بزنی نیاری .اگه قصد بچه داری داشته باشی دوتا ک .تک فرزند عقده ای و لوس و لجباز ترم میشن اتفاقا

2706