2733
2734
عنوان

به مادرشوهرم شیرینی ندادم شوهرم قهر کرده 😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2105 بازدید | 82 پست

شوهر منم حساسه بگه فلان چیزو بدیم مامانم باید بدیم

منم همیشه بعداز هر مهمونی سهمشو میفرستم براش

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم حساسه بگه فلان چیزو بدیم مامانم باید بدیم منم همیشه بعداز هر مهمونی سهمشو میفرستم براش

منم همیشه میدم و مهمونم داشته باشم سهمشو میفرستم تو ی حیاطیم تقریبا ولی اخه واس اینک یادم رفته قیافه میگیره ناراحتم

برا ما گذشت آنچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه بادا باد...
2731

اونایی که موافقید با رفتار اسی

تصور کنید مادرتون خوشش بیاد از شیرینی شوهرتون بهش نده

ناراحت نمیشید؟؟؟ 

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
2738

وا چ عجیب 

ن اینطوری جالب نیست مال من اونم بخاطر شیرینی😓

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
منم همیشه میدم و مهمونم داشته باشم سهمشو میفرستم تو ی حیاطیم تقریبا ولی اخه واس اینک یادم رفته قیافه ...

فردا بده بهش ببره واسه مادرش بگو یادم رفته بود دنیا ارزش نداره بخاطر چارتا شیرینی زندگیو به کاممون زهر میکنی

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️