2733
2734
عنوان

چرا همه دماغ عمل میکنن

2010 بازدید | 33 پست

یکی از فامیلامون تا دیروز شهرستان بود باور کنید هر وقت میرفتیم شهرستان این داشت گوسفند چرونی میکرد... دیروز دیدمش دماغشو عمل کرده بود ... یکی از گاواشونو فروخته اومده تهران دماغشو عمل کرده . چرا ؟؟؟؟

واسه من همینجوری بیریخت مونده . یه گاوم نداریم بفروشیم دماغ عمل کنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب که چی همین کسایی که تازه به دوران رسیدن عمل میکنن . الان این خارجیا هیچکی عمل نمیکنه اونوقت ما همه از دم عملین . به نظرم ادم همیجوری قشنگه و با عمل هم هیچ تغییری نمیکنه

• 🤍🦢 •

🤣🤣🤣🤣

نمیدونم والا چشونه فامیلای ما هم الکی الکی بدون این که مشکل داشته باشن دارن عمل میکنن

من یه کاربر خاموش بودم که حالا روشن شده☺آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست👌
2738

واس من نیازی ب عمل نداره ولی اگه داشتم نمی‌کردم چیه بابا همه قیافه هامصنوعی شده

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
خب که چی همین کسایی که تازه به دوران رسیدن عمل میکنن . الان این خارجیا هیچکی عمل نمیکنه اونوقت ما هم ...

با عمل تغییر نمیکنه؟

اخلاقش شاید

ولی خدایی قیافه عوض میشه حالا بعضیا زشت میشن بعضیا خوشکل

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫

گاو ک هیچ شانسم نداریم ما 

طرف دوس پسر پیدا میکنه براش گوشی میخره اونوقت ما همین ک سالمیم میشه نفس بکشیم باید خدا رو شکر کنیم

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
خب که چی همین کسایی که تازه به دوران رسیدن عمل میکنن . الان این خارجیا هیچکی عمل نمیکنه اونوقت ما هم ...

من خودم عملي نيستم

ولي خارجيا اتفاقا سر تا پا عملن فقط اونا خيلي طبيعيه

2706