2737
2734
عنوان

شپش چند وقت طول میکشه بره دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3774 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای چیکار کنم پس

برو دکتر..دارو مخصوص میده واسه سر و راهکار هم میده..

۱۰۰در صد تضمینی

من از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم..۹۶اولین کاربریم..۹۹دومین کاربری که تعلیق شد به درخواست خودم..و الان هم که با سومین کاربری اینجااام:)

هر روش سنتی که گفتن گوش نکن

نمیدونم اسپند و سس مایونز و....

فقط خودتو خسته میکنی

برو یه دکتر عمومی

بهت شامپوی مخصوص و محلول شستشو لباس و ملحفه میده

واسه این میگم برو دکتر چون اون شامپو میزان مصرف داره و زیاد نباید استفاده کنی و خطرناکه

بهت روش مصرفو میگه

تمام ملحفه،حوله حمام،لباسهایی که این مدت پوشیدی رو بنداز تو لگن،با اون محلول خیس بده،بعد بنداز لباسشویی با ۹۰درجه دمای آب بشور،اگه حتی یک دونه تخم شپش بمونه تو خونه اصلا فایده نداره

یه اسپری مخصوص هم بهت میده یه جاهایی مث مبل،روی فرش،روی تاج تخت خواب،این سطوحی که باهاشون در ارتباط بودی اسپری کنی

تا۴_۵روز از بین می‌ره،بعد شبا موهای همو نگاه کنین با حوصله و لایه لایه،یه دستمال کاغذی بزار کنارت،هر تار مویی که شپش بهش بود جدا کن بزار رو دستمال،بعد بنداز چاه توالت

2738
با شستن میره یا بجوشونم  چه اسپری ای؟

این کارا چیه خواهر زاده من رفت مدرسه از بچه ها گرفت خواهرم از داروخونه یه قطره براش خرید که زد به سرش با همون یکبار ناپدید شد

برو داروخونه بهت میدن 60تومنه حیف اسمش یادم نیس

ریپ بـزن، ولی لایـــــک نـکـن😢💜
اخه کراتین داره موهام  شامپوش  رو بزنم اثرش میره الان دیکه بزرگش  نیست فقط کوچیکش &nb ...

یدونه تخم تو سرتون بمونه باز شپش میشه دو هفته بعدش تجربه داشتم خیلی بد چیزین لامصب

اصن من حال میکنم دنیا باهام بازی کنه  
والا دوستم اینکار کرده بود از سم فروشی خریده بود وگفته بود چه جوری بزنه سم خیلی خطر ناکه ولی اینجور ...

نه بابا سم خطرناکه نمی ارزه ب شپش بعدم راهای دیگه هست بی خطر اسون زودم تموم میشن بزنه خودشو با سم ناقص کنه 

دیگه هیچی برام اهمیت نداره🙃😏
اخه کراتین داره موهام  شامپوش  رو بزنم اثرش میره الان دیکه بزرگش  نیست فقط کوچیکش &nb ...

اگه خود شپش رو توی مو میبینی باید سس مایونز بزنی کیسه فریزر بکشی چند ساعت بمونه بعد تو حموم شونه کنی 

من تو موهامون خود شپش رو اصلا ندیدم فقط تخمش رو با روش هایی که گفتم از بین بردم .

موهای منم خرمن  یعنی مردم و زنده شدم 

یه روز خواهرم اومد خونم ساعت ۲ رفتیم تو اتاق تا ساعت ۹ شب موهای منو اتو کرد  تار به تار گشت و قیچی کرد 

منم برا دخترم انجام دادم  دیگه خوب شدیم

Ashpazi_ ba_ sayoo( مهتاب اینانلو)  آیدی من در اینستاگرام 
2706