2737
2734
عنوان

بیایید عکس بزارم نظر بدید

77 بازدید | 10 پست

دو تا تابلو فرش میخوام سفارش بدم دو تا از عکسای دخترم و پسرم رو میزارم بگید مناسبه یا نه و اینکه نظرتون چیه یکیش عکس من و شوهرم باشه و یکیش دخترم و پسرم 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

عکس خودم رو نمیزارم فقط 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدومش 

همین اخری😍😍😍 

از چشم بد بدور🙏🙏🙏😘

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2728

خلاصه ی عکس با کیفیت بده....من که پشیمون شدم ...هیچیمثه شاسی نیست..تبلو فرش زیاد جالب نیست

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد
اي جانم چه فرشته هايي😍 دومي بنظرم مناسب باشه

عه مامانمم گفت دومی خوبه به نظرت عکس خودم و شوهرمم بدم 🤔 مثلا یکیش بچه ها باشن یکیش من و شوهرم 🤔

2738
خلاصه ی عکس با کیفیت بده....من که پشیمون شدم ...هیچیمثه شاسی نیست..تبلو فرش زیاد جالب نیست

حدود نه تا عکس ازشون دارم رو شاسی تو ابعاد مختلف 

همین اخری😍😍😍  از چشم بد بدور🙏🙏🙏😘

ممنون عزیزم 😘😘😘😘