2733
2734
عنوان

بیاید نظرتونو بگید

126 بازدید | 23 پست

من حدود دوسال پیش با دوستام رفتیم مشهد ی آقایی صاحب هتل بود اونجا ب گفته خودش خیلی هم دست و دلباز بود ک بایکی از دوستام رفیق شد خلاصه خیلی مارو برد چرخوند تواون چندروزی ک اونجا بودیم خیلی بهمون خوش گذشت من یجوری ازش خوشم اومد البته بهش نگفتم از مهربونی از سرسنگین بودنش ب دلم نشست 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مگه با دوستت رفیق نشد؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

این داستان دوست خوش شانس😁

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2740

خلاصه از مشهد ک اومدیم با این آقا و دوستام ودوستش ی گروه داشتیم تو واتساپ ک زیاد این چت نمی‌کرد همه فالو کردیم همو تا ک س این ک دوسم از این آقا پول خواستو این بدش اومد با دوسم تموم کرد منم تو فالورام داشتمش بعضی وقتا عکساشو لایک میکردمو همینجوری یهو بهم پیام داد ممنونم و فلان

ن بابا بقیشو گوش کن😂

اوه فک کنم میشه اسی خوش شانس😁

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2706