2733
2739
شیفت ها بستگی داره بعضی ها۲۴ ساعت بعضی ها ۱۲ ساعت ..حقوقم اگ‌ رسمی باشی زیر۱۰ نیس با کارانه واضافه ک ...

عه سلام اکانت جدید زدین؟

ب نظرتون پیمانی بیهوشی یک یا دوسال سابقه چقدر میگیره بدون کارانه اضافه کار

عه سلام اکانت جدید زدین؟ ب نظرتون پیمانی بیهوشی یک یا دوسال سابقه چقدر میگیره بدون کارانه اضافه کار

سلام خوبی قبلیمه،هنوز درگیرحقوقی؟؟

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره طرحی رو فهمیدم حالا میخوام پیمانی رو بفهمم😂 طرحی الان بدون کارانه و اضافه کار ۸ و نیم

اونا هم همینن یکی دوتومن بیشتر ، فوکوس کن رو اینتوبه ،داروهای سداتیو ، بیماری ها ،اریتمی ها ...

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
ممنون

حقوق من دوجا کارمیکنم ۱۴ تا ۱۶ میشه

اونا هم همینن یکی دوتومن بیشتر ، فوکوس کن رو اینتوبه ،داروهای سداتیو ، بیماری ها ،اریتمی ها ...

اره باید خوب بلد باشم بیهوشی رو مننیج کنم و علم کافی داشته باشم 

از پس فردا اینجورا میخوام باز مطالعه رو شروع کنم 

با سابقه هاش بیشتر میگیرن؟

اره باید خوب بلد باشم بیهوشی رو مننیج کنم و علم کافی داشته باشم  از پس فردا اینجورا میخوام باز ...

اره ...اینتوبه کردی؟

2738
ترای کردم دوبار نصفه و نیمه ی بار فقط لوله گذاشتم ی بار فقط لارنگسکوپ رو گرفتم هنوز اورینت نشدم ب ای ...

میشی ایشالا

داداش من همین الان ازماموریت تیزخوردگی اومدم خودتو واسه همه چی آماده کن