2737
2734
عنوان

دخترم آبریزش بینی و عطسه داره

1560 بازدید | 40 پست

بردمش دکتر تب هم داشت 

دعا کنید زودتر خوب بشه 

میترسم

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

ان شاءالله بلا دوره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

نمیدونم چه مراقبت هایی انجام بدم

الان خوابه و نمیتونه نفس بکشه بینی ش کیپه

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اب نمک بده غرغره کنه اب ولرم هم بخوره اگه با عسل و ابلیمو باشه بهتره

اینو اصلا یادم رفته بود 

فقط بخور آویشن گرفتم واسش در حد ده تا نفس عمیق و چای زنجبیل عسل 

ویروسه پاییزه  ماهممون گرفتیم خوب میشه

انشاالله

دکتر هم گفت ویروسه پاییزه 

2740
پیاز نصف کن بزار بالا سرش .. برای بچه های من همیشه جواب میده 

رآه بینی رو باز میکنه؟ دخترم اینقدر به بو حساسه میترسم بیدارش کنه بوی پیاز

ولی تو خونه چندجا گذاشتم

اسپری  بینی نخریدی ؟

دکتر داد 

دخترم نمیزاشت واسش بزنم فقط یه بار زدم

رآه بینی رو باز میکنه؟ دخترم اینقدر به بو حساسه میترسم بیدارش کنه بوی پیاز ولی تو خونه چندجا گذاشتم

نمی‌دونم دقیقا چیکار میکنه ،، ولی حتما امتحان کن 

بچه هام تا حالا دارو نخوردن ،، پیاز ، تخم به ، اسپری بینی همین 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
نمی‌دونم دقیقا چیکار میکنه ،، ولی حتما امتحان کن  بچه هام تا حالا دارو نخوردن ،، پیاز ، تخم به ...

تخم به رو دم میکنی.؟

2706