2737
2734

من صورتم زیاد جوش میزنه آکنه هم داره و چربه یه عالمه هم دکتر رفتم اثر نکرد ...اما این ماسکو که درست کردم واقعا اثر کرده از همون اول که زدم جوشام کمرنگ شد و بعد از یک هفته جوری کمرنگ شد که اصلا مشخص نبود جوشام 

( چند قاشق ماست + زرد چوبه) 

قشنگ قاطی کنید روزی ۲ بار حدود ۱۵ دقیقه بزارید تو صورتتون بمونه

)*نگران نباشید ماست اصلا نمیزاره زردی تو صورتتون بمونه *(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی❤

يه اشتباه زرد يه انتخاب سخت پاییز روی میز صبحانه روی تخت بوسیدن تو با تلخیدن عسل دلتگ تو شدن در واپسین بغل تو سایه‌ی تنت تو شرم پیرهنت بی فکرِ معجزه تسليم رفتنت...  تو سردی لبات با گریه با غمت تا عاشقت شدم از دست دادمت .... ای چشم های سرخ ای صورت کبود این دوست داشتن از دوستیم نبود با فصل زردی از گلهای دامنت یک شهر قبل من.. از یاد بردنت..
2731

منم اینطوری بودم😊آب خوردن مشکلم رو حل کرد.

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2738

من شیر و زردچوبه شنیدم

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
منم پوستم چربه جوش شیرین با ابلیمو میزدم خوب بود  الان زیرپوستی دارم زورم میاد بزنم😫

راستش من از ترکیب جوش شیرین و آبلیمو میترسم هر دوتاش اسیدی هستن  

پوستت نمیسوخت گلم؟