2737
2739
عنوان

کسی تا حالا مثل من شده؟

158 بازدید | 15 پست

داشتم مامانم صحبت می کردم 

یه لحظه احساس کردم یه گازی پیچید تو سرم 

بعد سرم گیج رفت به مامانم گفتم داره سرم گیج می‌ره 

اومدم به مامانم بگم گاز باز نیست حدس زدم گاز گرفتم 

که دیگه وقت نشد 

بعد هیچی نفهمیدم نه زمانو نه اینکه افتادم هیچی نفهمیدم

فقط شنیدم مامانم داره جیغ می کشه

منم با یه حالتی شبیه اینکه از خواب بپری بلند شدم 

اول نفهمیدم غش کردم حتی 

تعجب کردم که چرا مامانم داره جیغ میزنه

اصلا هم برام سوال نشد ممکن داشتم با مامانم صحبت می کردم حالا چرا اینجا دراز کشیدم آخه 

فک کردم خواب بودم 

تو اون تایمی که غش کردم یه حالتی شبیه به اینکه خواب باشی تو خواب داشتم فکر می کردم حالت خواب دیدن 

یادم نیست به چی فکر کردم 

فقط یه همچین حالتی یادمه 

مامانم میگه داشتی حرف می‌زدی آروم آروم افتادی سیاهی چشمت رفت بالا صورتت یه کوچولو لرزید

البته ۲تا ۷ رفته بودم کتاب خونه چیزی ام نخورده بودم فقط بعد که اومدم یه انار خوردم 

صبح هم صبونه نخوردم فقط ناهار آب گوشت خوردم اونم لایه کف دست نون

رفتم دکتر گفت ممکنه تشنج کرده باشی فقط چون خیلی زمانش کم بوده علائم نداده 

اگه تکرار نشد که هیچی 

اگه تکرار شد برم متخصص مغز و اعصاب 

دارو هم هیچی نداد

پربودم بودم 

بنده خونمون گرفت۱۵۲ بود البته یه عالمه شیره خورده بودم فشارمم ۱۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صبح هم صبونه نخوردم فقط ناهار آب گوشت خوردم اونم لایه کف دست نون رفتم دکتر گفت ممکنه تشنج کرده باشی ...

ضعف کردی یه دوستی دارم وقتی ضعف میکنه همین شکلیه از حال میره همینو که میگی یه بار دیدم دوستم این شکلی شده

هر کسی حق زندگی داره با نظرات و افکارمون همو آزار ندیم⁦❤️⁩یکی دوست داره ازدواج کنه و مسئولیت یه زندگی رو قبول کنه یکی هم دوست داره مجرد باشه و لذت زندگی رو در زندگی مجردی میبینه،یه زوجی دوست دارن بچه دار بشن یه زوجی هم نه،یکی دوست داره درس بخونه و درسشو ادامه بده تا بالاترین مقطع یکی هم دوست داره بره دنبال هنر و هنرمند بشه و...هیچ بایدی وجود نداره دوست من همون طور که دوست داری و دلت میخواد زندگی کن تو فقط یه بار متولد شدی برای زندگی و بعد هم خواهی مرد دیگه هیچ وقت فرصتی نداری پس تا میتونی بدون توجه و اهمیت به حرف کسی از زندگیت لذت ببر😌⁦♥️⁩
2738
2706