2737
2739
عنوان

بعضیا چجوری؟؟؟ خانمای محجبه بیاین

242 بازدید | 17 پست

بعضیا چجوری اینقدر قشنگ حجاب دارن با چادر و خیلی شیک و. تمیزن من عاشق چادرم ولی نمیتونم. مثل اونا باشم خیلی دلم میخوادهرروزم با حسرت میگذره همش غصه میخورم ک چرا من تو یه خانوادت مذهبی ب دنیا نیومدم دلم میخواس مامانم ازین چادری خوشکلا بود 

من دوس دارم دخترم دیگه اینجوری نشه به من و. مجابم افتخار کنه توروخدا راهکار بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه هرکی حجاب داره حتما باید مامانشم داشته باشه شما برو چادر سر کن کلی کلیپ. اموزشیم هست بگیر نگاه ک ...

خب تمااااااام اطرافیان من قرتی ان اخه و به چادر میگن دست و پاگیر. و. امل یه دونه چادری محض رضای خدا اطرافم نیست فامیلام خیلی اهل چیتان پیتانن 

2738
چادرتو مرتب بشور. لباسات اتو شده باشه. صورتت پرمو و سبیل دار نباشه. کفشت تمیز و سالم باشه. خود ب خود ...

یعنی واقعا امکان پذیره؟  من اینقدر امتحان کردم ولی قیافم زشت ب نظررسیده و با متلکای اطرافیان دلسرد شدم

2706