2737
2734

سلام مامانای گل

پسرم دوماهشه 

اصلا قطره آد بهداشت رو نمیخوره به زورر شاید چند دفعه تو این ۲ ماه بهش دادم 

امشب رفتم داروخونه بهم قطره آدزوفر داد بهش دادم‌بو و مزه خوبی میداد و خورد

حالا که روشو خوندم توش آهن داره ؟ مشکلی داره بهش بدم یا دیگه ندم برم یکی دیگه بخرم ؟

اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه 

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   
منم. همین سوالو دارم 

شما هم نی نیتون قطره آد بهداشت رو نمیخوره ؟ 

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهن براش زوده،ولی من ویتامین ا د بهداشتو نمیدم خودم از داروخانه میخرم با طعم موز یا پرتقال خیلی دوس داره میخوره خیلیم خوشمزست بگو خارجی میخوای‌بت میده

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2731
شما هم نی نیتون قطره آد بهداشت رو نمیخوره ؟ 

من امشب بهش دادم همچین با کیف خورد بدون‌هیچ دردسری 

حالا دیدم که اهن داره  نمیدونم میتونم بهش بدم یا نه .

[QUOTE=213161717]من امشب بهش دادم همچین با کیف خورد بدون‌هیچ دردسری  حالا دیدم که اهن داره  نمیدونم میتونم ...[/Q

من بچم ۴ و نیم ماهشه شیر خودمو میخوره تازه دکتر براش نوشته میگن باید حداقل وزنش دوبرابر وزن تولدش بشه

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
اهن براش زوده،ولی من ویتامین ا د بهداشتو نمیدم خودم از داروخانه میخرم با طعم موز یا پرتقال خیلی دوس ...

اینم خیلی مزه خوبی میداد بدون هیچ دردسری خورد.

ولی دیدم اهن داره ، پس دیگه بهش نمیدم 

یکی دیگه میخرم 

ممنون عزیزم 

اینم خیلی مزه خوبی میداد بدون هیچ دردسری خورد. ولی دیدم اهن داره ، پس دیگه بهش نمیدم  یکی ...

قربونت ،بازم میخوای از دکترت بپرس ولی از من داشته باش اینو ویتامینها و قطره اهن بهداشتو نده به بچت همشو از داروخانه خارجی بگیر تا بچه قد کوتاه نشه و مقوی باشه براش

2738
[QUOTE=213161717]من امشب بهش دادم همچین با کیف خورد بدون‌هیچ دردسری  حالا دیدم که اهن داره &nbs ...

مرسی از اطلاعاتت عزیزم. فردا دوباره میرم داروخانه 

قربونت ،بازم میخوای از دکترت بپرس ولی از من داشته باش اینو ویتامینها و قطره اهن بهداشتو نده به بچت ه ...

والا من بچه اولمم هیچکدوم رو نخورد 

همشو خارجی گرفتم خودم

حالام این کوچولو از همین اولش ویتامین آد رو نمیخوره .

اینم خارجی میگیرم .

والا من بچه اولمم هیچکدوم رو نخورد  همشو خارجی گرفتم خودم حالام این کوچولو از همین اولش ویتام ...

افرین عزیزم،نوش جونش

نه برا بچه دوماهه آدزدفر نده اصلا آدوکید بخر بده خیلی خوبه

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
نه برا بچه دوماهه آدزدفر نده اصلا آدوکید بخر بده خیلی خوبه

ادوکید  آهن نداره ؟ میشه بدم بچه ۲ ماه

نمیدونستم اهن داره بهش دادم امشب رو حالا طوریش نشه بچم 😣😣

[QUOTE=213163398]ادوکید  آهن نداره ؟ میشه بدم بچه ۲ ماه نمیدونستم اهن داره بهش دادم امشب رو  آدوکید با طعم پرتقال یا موز بخر بده همون آد هست ولی خوشمزه است بچه

میخوره

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
2706