2737
2734
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 217344 بازدید | 1968 پست
احتمال زیاد هفته ام هم بالا بود ۴ ساعت درد وحشتناک کشیدم تک وتنها

پسرت چی کارکردی

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر گف زعفران متلاشی میکنه جنین رو برا خودت ضرر داره

نه شما استفاده نکن جنین بزرگه مال من ۱۱ هفته بود تو ۶ هفته توقف رشد داشت خودم هشت هفته متوجه شدم ضربان نداره دکتر هم الکی دوهفته شیاف داد فقط جاشو محکم کرد

هرچی آرزوی خوب مال تو 
چرت پرت گفته بچه ای  که بیاد این دنیا زجر بکشه خوبه بعدم بچه خودشونه بعد دیه شو باید بدن به یکی ...

مثلا یک مردی بزنه جفت چشمای منو کور کنه جفت چشم حکم یک دیه کامل داره من بخوام قصاص کنم جفت چشماشو کور کنم باید نصف دیه رو به مرد پرداخت کنم تا اجازه داشته باشم قصاص برابر اجرا کنم چون دیه مرد دو برابره دیه منه.و اینکه در مورد کشتن ناموسی بگم.اصلا هیچ قانونی پدر رو قصاص نمیکنه هیچ قانونی.اضافه کنم شما اگه از مردی حامله شدی اون مرد آزاد هست هیچ قانونی نمیتونه اونو وادار به دادن آزمایش ژنتیک کنه و بچه تو بی شناسنامه میمونه!!!در حالیکه تو خارج طرف میگه فلانی پدر بچمه اون طرف باید ازمایش بده مشخص میشه بچه پدرش کی هستش .ولی ایران کاملااااااا ازادی همه جوره به اقایون داده هر کاری عشقشونه بکنن ازادی محض و قانون جنگلی

2731

خیلی خیلی سخته عزیزم ولی بازم هزار مرتبه خداروشکر کن.ببین اگر بچه ای ناقص دنیا میمومد تا اخر عمر غصه میخوردی.فقط شاکر باش...خدا خودش کمکت میکنه حتما روزهای خوب هم میرسن نا امیدنباش

برو سقط کن  ولی انتظار خوشبختی هم نداشته باش بعدش ...

😒😒😒😒😒

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
2740
وا دنیا هم بیاد خوشبخت نمیشه ی بچه سندروم رو میخاد چیکار

راس میگه خودشم زجر میکشه حسرت میخوره

مثلا یک مردی بزنه جفت چشمای منو کور کنه جفت چشم حکم یک دیه کامل داره من بخوام قصاص کنم جفت چشماشو کو ...

تورو خدا دیگه نگو اعصابم بهم ریخت 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
میدونید بیمارع ینی چی؟؟

نه نمیدونه.یک قشری از جامعه تو ایران رشد قارچ گونه کردن هیچی رو نمیتونی تو کله اشون بکنی.حتی چشم ندارن واقعیت ببین.اینها میدونی چیه از اون ور بوم افتاده ان کاسه داغتر آش هستن.تو مشکلت نحوه سقطه این تو گام اولش بریک میزنه ولش کن بهش فکر نکن.