2737
2739
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 217280 بازدید | 1968 پست
منم بچه ام سالم بود ولی تو 23هفته که آنومالی رو تکرار کردم گفتن کلیه هاش مشکل داره و معلوم نیست که ز ...

منم کلیه پسرم مشکل داشت...آب دورش کم شده بود...کلیه اش کار نمی‌کرد و ادرار نداشت ...پلی کیستیک بود

هیچی🥴🥴🥴
آخ که چقدر من و تو حرص خوردیم توی این تاپیک 🤕🤕

به خدا میدونم اینطوری طرفدار مادر دل شکسته که چی بگم دل ترکیده چه مرحمی براشه و ثواب داره.خدا به سر گرگ بیابون نیاره من بچم تاخیریه ریش باباش کلا سفیددددددد شده زندگی نداریم بچه رو مخفی کردیم روش کار میکنیم به امید جبرانش هر روز میبرمش پارک تا شاید یکم تاخیرش‌جبران شه به خدا.من یک تاخیریه دارم مثل شمعی آب میشن بعد این بچه معلولیت شدید داره اینا میان اسید میریزن به خدا قلب ادم ناراحت میشه بعد یک بی فرهنگی میاد میگه زورت اومده چص نکن.خدایی به کسی که عفت کلامش در حد گفتن چص هست چی باید گفت خدایی شما بگو؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان از سونو برگشتم دارم میرم دکترم که بنویسه فردا برای سقط.....تاپیک رو قفل میکنم ولی بعد اینکه از ...

حتما عزیزدلم♥️

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2731
خداروهزار مرتبه شکریه بچه سالم ۵ساله دارم طفلک منتظر نی نی هس امروز بهش گفتم خیلی دیرمیدن چون هنوز ک ...

اینو که دیدم اشکام ریخت منم یه دختر شش ساله دارم و بچه ام دو هفته پیش سقط شد ، دخترم هنوز میاد دستش رو میزاره رو شکمم میگه مامان هنوز توش نی نی هست ، داغونم ، بیشتر برا دخترم و تنهاییش دلم میسوزه ، باید معجزه بشه که دوباره باردار بشم 

رفتم سونو دید مخچه نداره قلبش ۴تا نقطه اکوژن داره....کیست داره دوتا توسرش بندنافش تک شریانی هس

سلام عزیزم منم تجربه شمارو5ماه پیش داشتم من دخترم نزدیک 7ماهش بودبدون هیچ مشکلی تو دلم مرد کاملاسالم سالم بود. خدابه دلت صبربده قشنگ میفهمم چی میکشی من بعداون اتفاق خیلی روحیه م داغون شدولی به این اعتقاد دارم که حتمامصلحتی توش بوده واون فرشته مال این دنیانبوده شماهم سعی کن ارامشتوحفط کنی راضی باش به رضای خدا 

نه اتفاقا چیزی نمیگم چون ممکنه هر تظر من رو اون تاثیر بزاره  بعدا منو نفرین کنه آدما با هم فر ...

میشه بگی چطور فهمیدی اصلا چطوره همش من تاخیر بچمو ربطش میدادم به اوتیسم اینقدر در مورد این خوندما به خدا اسم اوتیسم میاد تنم میلرزه.دکترا گفتن اوتیسم نیست .اگه میتونی راهنمایی کنی دریغ نکن.البته من حتی دو هفته پیش مرکز ژنتیک بودم گفتن اوتیسم تو سونو نشون نمیده فقط سندروم .شما چطور تو بارداری متوجه اوتیسم شدید؟؟؟

حالا با این اوصاف بدنیا آوردنش پر ریسکه‌ بازم میخاستی جاهای دیگه بری که‌ مطمن بشی 

اخه عزیزم خیلی مشکل داره بدشم میگ سه تا دکتر خرف دکترا چقدر چرت باشه بازم اون بچه الان ی جاش ک کار نمیکنه سقط کنه بهتره

2738

سلام اسی چی شد ؟ رفتی بیمارستان؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
به خدا میدونم اینطوری طرفدار مادر دل شکسته که چی بگم دل ترکیده چه مرحمی براشه و ثواب داره.خدا به سر ...

الهی بگردم 

دهن به دهن نشو ولش کن 

نمیدونن بچه فلج مغزی یعنی چی که اینحرفا رو ‌میزنن 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
چچی دل پری خخخخ اره خب اینم هس هم بچه هم مادر از زندگی هیچی نمیفهمن

هیچ وقت به درد دیگران نخند.انسانیتم ارزوست عزیزم.شاید الان خنده تو برای من باعث نتیجه عکس بشه چون یک سری دکترا گفتن تاخیر بچه من اتفاقا چون مغزش‌رشد کرده  و باعث تاخیر در بعضی موارد دیگه میشه و بچه من نابغه باشه.اگه بهت بگم تو سه سالگی پازل های ۵۰ تیکه بازی میکنه.اگه بهت بگم پازل دانلود میکنم بدون اینکه دیده باشه تصویراشو ولی میچینه.اگه بهت بگم بازی فکری بزرگسالان رو بهتر از من حل میکنه چی.اینو به خدا نگفتم که کسی بچه اش مشکل داره بخونه.خدا منو لعنت کنه ولی شاید این بی وجدان هایی الان با نوشتن اینکه بچه من تاخیریه خیلی ذوق مرگ شدن.ولی فقط اون خدای بالا سر بر دل بندگان و بر رفتار و گفتار بندگان آگاه هست بچه من تاخیرش جایی هست مجبور شدم تا این سن نشون هیچ کی ندادمش و همه رو پیچوندم تا ببینم تلاش های من چه نتایجی داره خدای ما بزرگه با یک خخخخخ شما نه نابود میشیم نه ساخته.فقط شاید دلمون بشکنه و باز میگیم ایرادی نیست خدای ما بزرگه عزیزم.به این اعتقاد دارم خداوند قادره هرکاری بکنه 

2706