2733
2734
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 218076 بازدید | 1968 پست

استارتر امیدوارم خدا خودش بهت توان بده وکمکت کنه ولی باور کن خدا دوست داشته که الان فهمیدی،به دنیا بیاد شب و روزش عذاب میشه همسن اشو ببینه متوجه مشکلات خودش بشه داغون میشه وتو وهمسرت ذره ذره اب میشین.به حرف کاربرای اینجا که میگن نکن گناهه اصلاتوجه نکن.خدا هم راضی نیست شما عذاب یه عمرو به جون خودت وبچه ت بخری..باچند دکتر مشورت کن

برای اینکه خدا صلاح بدونه و خواهرم حاجت روا بشه یه صلوات میفرستی؟؟؟خداهر چی میخوای بهت بده
منم پسرم مغز نداشت ولی تو سونو ها معلوم نشد به دنیا اومد الان هفت سالشه و خیییلی زحر می‌کشه من و پد ...

عزیزم خدایا اشکام یکسره میریزن مخصوصا گفتی همسایه ها اذیت نشن اصلا نمیتونم جلو اشکامو بگیرم خدا به دلت صبر بده.خیلی سخته .دورت بگردم😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی‌دونم دلیلت چیه، و جای شما هم نیستم، ولی لطفا سقط نکن. 

چی میگی شما !

بچه معلول بدنیا بیاد هزار بار خانواده شو بخاطر اینکه به دنیا اوردنش لعنت کنه خوبخ؟!

پیج اینستاگرامم : natural._.beauty.ir

الان دستگاهای سونو خیلی مجهزن و امکان اشتباه به شدت پایینه...وقتی بند انگشتارو میشمرن دیگه سوراخ قلب و کلیه و نداشتم مخچه رو که حتما نشون میدن. مثل یه مادر فداکار برو کارو تموم کن و خدارو بسیار بسیار شکر کن که فهمیدی و قرار نیست اون طفل معصوم رو زیر دست دکترا زجرش بدی....خدایا خیلی ممنون بابت پیشرفت علم🙏🙏🙏

بابا شما مال کی هستید یکی ندونه میگه مال دو سه قرن پیشید شما ها‌.دستگاه ها اینقدر پیشرفته هستن ببخشی ...

تاپیک دیروز موضوعش همین بود دیگه ندیدی 

بچه ی ۴ دست

البته اسی رو ب خاک و خون کشیدن چون تابلو دروغ میگفت

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
مرسی عزیزم😘😘🤔

امیدوارم خدا ب دلت صبر بده عزیزم و کمکت کنه بهترین تصمیم رو بگیری

ولی یه سوال

یعنی فقط طی یکی دو روز اخیر مشخص شد جنین این هم مشکل داره و مجوز سقط دادن?

شروع رژیم4دی ماه
صرف این که یه عده ای مخالف دینن باعث میشه که خیلی راحت انسانیت رو زیر پا بگزارن و راهنمایی های اشتبا ...

دقیقا کدوم انسانیت؟ که بچه بدون مغز و کلیه بیاد دنیا و زید دستگاهها له بشه! اطلاعات علمیتون رو ببرید بالا تا یه عده انسان زحر نکشن!🙏

همون که بدنیا بیاد و بعد خودش طبیعی از دنیا بره بهتره تا مدل دیگه

چی میگی باباااا افکارت مال دوهزار سال پیشه الان تو شکمشه ندیدتش وابستگی داره ولی ن ب اون قدر ک ب دنی بیاد اصن میفهمی چی میگی؟بچه زجر بکشه مادر زجر بکشه ک بعد طبیعی بمیره؟واقعا یکم منطقت و بالا ببر

یعنی خودش به دنیا بیاد با زجر و درد بمیره! یعنی استدلال هاتون تا نصف ت  حلقم😐😐😐😐😐

همین صفحه بخون.حلقت رو گشاد کن اساسی انگار تعداد این بی مغز ها کم نیست تازه روشنفکرشه حرفه امریکا اورد که ثابت کنه.والا به خدا این ها بی دین ترین انسان رو کره زمین هستن دل یک مادر آتیشه تصمیمش عذابه براش میان اینا رو میگن اسید با سرنگ مبزنن تو دریچه ها قلب مادر

2706