2733
2739
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 217285 بازدید | 1968 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها لطفاً تاپیک این خانم پر بازدید کنید تا شاید کسی تجربه ای داشت تونست به این  خانم کمک کنه

👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️ فدددددات

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2731
اینهمه مشکل یعنی اشتباه شده؟آخه چند مورد هست یکی دوتا  نیست ،میگه م چند جا رفته و دیدن ...

یه بار دیگه هم بخاطر دل ما مادرها بره 

اینجا همش داریم دعاش میکنیم. 

عاشق و رند و نظربازم و میگویم فاش....تا بدانی که به چندین هنر آراسته‌ام....👍😜
جی اس دی داره، شنیدین این بیماری رو؟ هرچی تاپبک میزنم کسی نمیاد بگه چجوریه😔

معمولا ارثیه از والدین به بچه منتقل میشه ببرید پیش بهترین پزشک الان شکمش متورم شده 🤔 بدنش راحت کبود میشه 🤔 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2738

خدا به دلت صبر بده💔

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

آخه الان که دیگه اجازه سقط قانونی بهت نمیدن.

کجا میخوای بری؟

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
ببخشید فقط درصورت خطر مرگ برای مادر حق سقط دارید. وگرنه حق ندازید

خانم از منبر بیا پایین ..این حرفا چیه 

استارتر بزاره بچه اش با سندروم و مشکل دنیا بیاد و بعد یه عمر جوانیشو هَدر بده و اون طفل معصوم با اذیت و عذاب و نگاه تلخ جامعه و اذیت شدن خودش به خاطر نقص جسمانی زندگی کنه؟!

اون موقع شما میای بچه اشو بزرگ میکنی و تر و خشک میکنی دیگه؟!

خدا عقل داده که فکر کنیم

نه اینکه آک بند نگهش داریم  

منتظر ..🤍🍃

من دختر داییم تو ماه ششم متاسفانه بچش قلبش تشکیل نشده بود سقط کرد من یه روز کامل براش گریه کردم چون بچه سومش بود 😭😭😭😭😭😭

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه

یه لحظه تموم خاطرات پنج سال پیش از ذهنم گذشت

ان شاءالله  خدا بعد این یه سالمشو بهت میده💔

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706