2733
2734
عنوان

مرکز تخصصی لیزر پوست و مو غرب تهران (مرزداران) دکتر مرتضی رضیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 58133 بازدید | 268 پست
باسلام آقای دکتر یک سالی هست که تعداد خالهای بدنم زیاد شده و یک خالهای قرمز زیر پوستی زیر پوستم میزنه بعضیشون اندازه سر سوزنن و بعضی یک کم بزرگتر که دارن زیاد میشن مخصوصا ماه رمضونهاچند با دکتر و آزمایش دادم از تیروئید و آنزیم کبد و هورمون هیچ مشکلی نداشتم فقط کبدم چرب از نوع خفیف دارم و کیسه صفرا ندارم پوستم روشنه دارم دیوونه میشم از استرس انواع بیماریها از هپاتیت گرفته تا ... تو را خدا کمکم کنین یا جایی را معرفی کنید برم فکر کنم اگر همینجور پیش بره سرخ پوست شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاسمن خانم سلام اگر درست متوجه شده باشم شما دچار خال های متعدد ریز و بعضا کمی درشت تر در بدن شدید ، اگه درست باشد ، این خال ها به نام خال چری یا خال عروقی هست و در ٩٩ درصد موارد هیچ مشکل داخلی وجود ندارد و بروز این خال ها به علت سرشتی یا ژنتیک است ، در موارد نادری به علت بیماری های کبد است که شما ازمایش دادید و نرمال بوده ، راه درمان هم سوزاندن سطحی با فریز یا لیزر است ، در صورتیکه مضطرب هستید یک بار هم که شده به متخصص پوست مراجعه کنید ، در گوگل انژیوم چری یا خال عروقی را جستجو کنید تا عکس هایی را در این رابطه مشاهده کنید www.dr-razi.ir
2728
کاربر محترم دنیا کار و هدف ما اطلاع رسانیو مشاوره هست ، نه درمان - که برای تشخیص قطعی و درمان مراجعه حضوری حتما لازم است ، و اگر امکان داشت انجام میدادیم ، ولی به این راحتی نیست ، بدن انسان و مشکلات و بیماری های ان و کلا پزشکی پیچیدگی های زیادی دارد برای همین است برای گرفتن یک تخصص مثلا پوست یا هر رشته تخصصی دیگر ، میلیون ها جوان باهوش دیپلمه در کنکور سراسری شرکت می کنند و از بین میلیون ها نفر تعداد اندکی در کل دانشگاهای ایران پذیرفته میشوند و تازه باید ابتدا دوره هفت ونیم ساله پزشکی عمومی را بگذارند و بعد از ان مجددا سد بزرگتری به نام تخصص ، هزاران پزشک عمومی فارغ التحصیل با هم در امتحان سراسری تخصصی پزشکی شرکت میکنند و از بین ایشان تعداد معدودی در رشته های مختلف تخصصی پذیرفته میشوند و تازه بعد از ان دوره چهار تا پنج ساله تخصص شروع میشود
کاربر محترم نسیم علت این خال ها دو موضوع یا علت است اول : ژنتیک ، بعضی افراد با افزایش سن خصوصا میانسالگی ببعد استعداد ایجاد خال های متعدد را دارند دوم : نور افتاب ، ژن عامل مستعد کننده است و نور افتاب ( حتی به دفعات کم ، مثلا هفته ای یک بار حتی به مدت یکی دو ساعت در معرض نور افتاب قرار گرفتن ) عامل بروز دهنده خال های متعدد در افراد مستعد است
سلام اقای دکتر وقتتون بخیر من سال پیش خال رو گونمو لیزر کردم مشکی بود ولی اندازه سر سوزن بود ولی با اینحال برگشت دکترم گفت که دوباره لیزر کن ولی بازم برگشت برای بار سوم هم لیزر کردم ولی دوباره برگشت و اینکه جاش قرمز شده و وسعتش زیاده چون روی گونه ام هست خیلی مشخصه و گود دکتر گفت کلاژن تزریق میکنم از بین مسره گودیش و به مرور قرمزی از بین میره ولی تاثیری نداشت میخوام ازتون خواهش کنم بگید که راه درمانی هست که کامل اد بین بره سوال دوم اینکه منافذ باز صورت خیلی دارم ایا با لیزر کامل از بین میره چون من شنیدم لیزر فراکشنال و co2 پوست رو حساس و نازک میکنه و بیشتر مستعد چروک میشه در دراز مدت ایا درسته
God is on my side
سلام اقای دکتر خسته نباشین عرض کنم خدمتون که من بعد بارداری اولم دچار استریا تو ناحیه ران شکم و بازو شدم ران و شکمم زیاد ناراحتم نمیکنه ولی قسمت بازو خیلی افسرده ام کرده طوری که اصلا نمیتونم لباس باز بپوشم واقعا راه حل حتی 50 درصدی هم برای این موضوع نیست پیشاپیش به خاطر پاسختون ممنونم
خدای مهربون
2738
با سلام خدمت کاربر محترم قرمزی جای لیزر به مرور طی شش ماه معمولا خودبخود بهبةد می یابد در غیر اینصورت با لیزرهای ضد قرمزی مثل PDL میتوان قرمزی را بهبودی بخشید ، در مورد عور خال یا وسعت فرورفتگی احتمال زیاد میتوان با چهار جلسه لیزر اربیوم ٢٩٤٠ نانومتر میتوان انرا بهتر ( نه کاملا خوب ) کرد در مورد منافذ پوست اگر با لیزر اربیوم فراکشنال یا فراکشنال CO2 فراکشنال با انرژی پایین کار کرد میتوان منافذ پوست را بهتر کرد ( نه بطور کامل ) بطوریکه پوست هم نازک نشود
با سلام ، متاسفانه راه حل مشکل شما در بازو کمی مشکل است ولی با پنج تا شش جلسه لیزر اربیوم سلاس ١٥٥٠ نانومتر میتوان تا حدود ٣٠ تا ٤٠ درصد مشکل شما را بهبود بخشید
با سلام. من 5 جلسه برای لیزر موهای زائد (الکساندریت) صورت رفتم در جلسه آخر اوپراتور لیزر را روی گردن و روی تیروئید انجام دادن، هفته بعد برای چکاپ به پزشک غدد مراجعه کردم گفتن یکی از لوبهای تیروئیدت بزرگتر از اون یکی هست که سونوگرافی نوشت و امکان تشکیل نودل را داد. می تونه ناشی از لیزر باشه؟ قدرت نفوذ لیزر موهای زائد تا کجا هست؟ ممنونم می شم جواب منو بدین خیلی نگرانم. مرسییییییییییییییی
کاربر محترم ایدا با سلام به هیچ وجه نگران نباشید نفوذ لیزر الکس یا سایر لیزر موهای زائد میانگین دو تا سه میلی متر و حداکثر نفوذ با انرژی بالا و عرض پالس پایین ( خیلی قوی کار کردن ) چهار میلی متر است لذا اساسا اشعه لیزر نمیتواند از پوست و زیر پوست بگذرد و سپس به تیرویید برسد ، فلذا نمیتواند باعث تحریک تیرویید و ایجاد ندول شود و همچنین از عوارض لیزر موهای زائد به خصوص زیر بغل ایجاد یا تحریک غدد لنفاوی نمی باشد ( بر خلاف رای بعضی از عوام که این فکر اشتباه را در ذهن برخی افراد ایجاد می کند ) http://www.dr-razi.ir/laserskin/3-hair-removal/32-hair-removal.html
کاربر گرمای دنیای من بله اگر تنظیمات قبل از انجام دستگاه لیزر الکس درست و دقیق باشد میتواند روی موهای بدن ( شکم یا پهلو یا ... ) بسیار موثر باشد ، البته مواقعی که موها نازک و رنگ تیره مو کم است لیزر با طول موج های پایین تر ( مثل ای پی ال های پیشرفته جدید نسل ٤ ، نسل جدید ) موثرتر است http://www.dr-razi.ir/laserskin/3-hair-removal/32-hair-removal.html
2706