2737
2734
عنوان

مرکز تخصصی لیزر پوست و مو غرب تهران (مرزداران) دکتر مرتضی رضیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 58133 بازدید | 268 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام راه صد درصدی وجود ندارد ، تیرگی بر اثر مسائل ژنتیکی ، سایش محل ( بمرور زمان ) خصوصا همراه با تعریق محل هست کرم زیر را هرشب به مقدار کم بمالید و بعد از دو هفته ، روزی دوبار - بمرور طی سه ماه تیرگی کمتر خواهد شد کرم روشن کننده سروینا مخصوص کشاله ران Groin dr-razi.com
با سلام خانم ایناز ای کاش PDL را ادامه میدادید و همراه با لیزر فوق ( یکی درمیان ) داخل همانژیوم پزشک برای فرزند شما تزریق کورتون انجام میداد تزریق کورتون داخل همانژیوم خیلی موثر است ولی چون دردناک است و طفل بی قرار میشود اغلب پزشکان در مطب انجام نمیدهند مگر اینکه یک مرکز بیمارستانی پوست باشد که ابتدا قطره بینی میدازولام بدهند که بچه ارام شود و سپس تزریق کنند واقعیت اینه که لیزر باعث بزرگتر شدن ان نشده ، سیر همانژیوم همینطور هست ، اول مسطح و کوچک - سپس بزرگتر و برامده میشود و نهایتا بعد از چند سال چروکیده و کوچک و شاید هم تا هشتاد درصد خودبخود بخوب شود ( بین دو تا هشت سالگی ) خلاصه : بهترین درمان تزریق کورتون داخل ضایعه به همراه لیزر ( یک جلسه درمیان ) بشرطی که مرکزی باشد که زیر بار این موضوع ( انجام ان ) برود ، شما به بیمارستان شهدای تجریش مراجعه کنید ( کلینیک پوست و لیزر ) و از ایشان ( پزشک معالج ) این درخواست را کنید
2728
اگر پزشکان بیمارستان شهدا ( خانم دکتر مروج و ..... ) هم زیر بار این موضوع نرفتند ( تزریق ) به همان پزشکی که قبلا لیزر کرده اند مراجعه کنید و این تقاضا ( درمان با دو متد تزریق و لیزر ) را کنید ، متاسفانه در ایران مراکزی اینچنینی کم وجود دارد یا ندارد ( مرکز لیزر پوست مخصوص اطفال ) ، و می گویند چون مسئله ظاهری و زیبایی هست و بعد از چند سال بهتر میشود کاری نکن ، و با خود نمی گویند که مادر چه استرسی می کشد ، مرکزی که پوست و لیزر اطفال باشد ، قطره ارام بخش میدازولام موجود داشته باشند و سپس داخل ضایعه کورتون رقیق شده ماهی یک بار ( ٤ بار ) تزریق کنند ، یک مشکل هم وجود دارد که والدین همکاری نمیکنند ، هم عجول هستند و دوست دارند که با یک بار تزریق و لیزر خوب شود و هم اینکه هنگام تزریق مضطرب و بی قرار میشوند لذا خیلی از پزشکان زیر بار این انجام این موارد نمی روند
سلام خسته نباشید من متاهل 35 ساله ....پوست صورتم خیلی چربه...با ژل شستشو می شورم ضد آقتابم الارو و سان سنس رنگی بوده ولی خیل روزنه هام باز شده بحدی که یه جاهایی چاله چوله شده و همچنین شل شده پوستم دوبار rf انجام دادم ولی هیچ نتیجه ای نداشت خواهش می کنم راهنمایی کنید
با سلام البته بنده نمیدانم شما ار اف معمولی انجام دادید یا ار اف فراکشنال سوزنی؟ چون سوزنی خیلی موثرتر از ار- اف معمولی است و اگر ار - اف سوزنی انجام دادید و بهتر نشدید در مرحله بعد باید نوع لیزر خود را تغییر دهید و معمولا با لیزر فراکشنال co2 منافذ باز پوست بهتر میشود توضیحات کامل را از سایت زیر مطالعه نمایید dr-razi.com
آقای دکتر سلام.خسته نباشید من برای اسکار آکنه و قرمزی صورتم نزد یکی از همکارانتون لیزر کردم که در اثر لیزر سولاری صورت من تاول زد.به دلیل تعلل یک هفته ای در مراجعه مجدد به پزشکم(چون فکر نمیکردم این موضوع امر غیر طبیعی هست) زخمم شدید شد و در نهایت اسکار گذاشت.چندین ماهه که دارم درمان میکنم و انواع و اقسام لیزرها و روشهای درمانی در مورد من به کار گرفته شده.ولی همچنان این اسکار اتروفیک هست و تغییر رنگ داره.شما چه کاری رو برای من مناسب میدانید؟؟لیزری مثل فرکشنال بدتر اسکارم رو قرمز میکنه.بارها pdl و آیکون فرکشنال انجام دادم.گودی اسکارم بی نهایت آزارم میده چون دقیقا رو گونه ام هست. این موضوع خیلی روحیه منو به هم ریخته تا حدی که به فکر جراحی پلاستیکک هستم. امیدوارم منو راهنمایی بفرمایید.
2738
سلام آقای دکتر ممنون از وقتی که برای ما می گذارید. من پارسال جهت لک های روی گونه هام خدمتتون رسیدم شما اول فرمودید از کرم استفاده کن اگه جواب نداد برای لیرز بیا من یه مدت از کرم ویتامین سی ساسکین استفاده کردم ولی خوب نشد قبلا هم از ضد لکهایی مثل دپی وایت و کرمهای دست ساز استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم به نظر شما با چند جلسه لیزر یا پی آر پی میتونم حداقل لک هام رو کم رنگ تر کنم .ضمنا ایا خط اخم و چروک ریز اطراف چشم را هم میتونم با لیزر ارف برطرف کنم اخه از بوتاکس خوشم نمی اید . ممنون
سلام دکتر من روی پوست دستم جای زخم مونده که دکتر رفتم گفتن با 4 ،5 بار پاک میشه. الان یه بار رفتم و 100 تومن دادم. ولی نمیخوام انقدر هزینه کنم. هزینه ی درمان تو مطب شما چقدره؟
به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
سلام آقای دکتر خیلی ممنون از اینکه وقت میذارید، ببخشید آقای دکتر میشه از ژل آلوئه ورا سیگل به جای برگ طبیعی استفاده کرد؟واقعا 94% که روش نوشته درسته؟آخه برگ آلوئه ورایی که تو شهر ما میفروشن رگه های سفید نداره فقط سبز رنگه میترسم پوستمو خشکتر کنه
مهسا خانم با سلام حقیقتا برای نظر دقیق باید حضورا مطب مراجعه کنید تا پس از بازدید نوع و وسعت اسکار پاسخ داده شود که چه کاری میتوان برای شما انجام داد
با سلام خدمت کابر گرامی نی نی 1 احتمال زیاد با سه تا چهار جلسه لیزر کیو سوییچ میتوان لک ها را خیلی بهتر و کم کرد فقط باید حضورا مراجعه کنید تانظر قطعی داده شود ار اف نمیتواند کار بوتاکس را کند ولی میتوان با انجام ار اف مقداری چروک اخم و پیشانی را بهتر کرد
2706