2752
2734
عنوان

مرکز تخصصی لیزر پوست و مو غرب تهران (مرزداران) دکتر مرتضی رضیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 58171 بازدید | 268 پست
سلام جناب دکتر...عاجزانه خواهشمندم کمکم کنید من ماه گذشته عمل زیبایی لابیاپلاستی انجام دادم در شهرستان پزشکم گفت جای بخیه ها نمیمونه...الان تهرانم، و جای بخیه ها روی لابیا مینور به صورت بریده بریده و ناخوشایندی به شکل زگیل زگیل وگره مانند باقیمونده...ماه دیگه عروسیمه. ..توروخدااا کمکم کنیدپماد سیکالفیت اون هم دارم استفاده میکنم اما هنوز تغییری مشاهده نکردم
جناب دکتر رضیعی خواهش میکنم جواب منو بدین یه راهنمایی. ..کمکی...میدونم واقعا وقتتون طلاست ( البته درباره پزشکای با وجدانی مثل شما که بی هیچ چشم داشتی به مردم کمک میکنن صدق میکنه نه خانمی که منو جراحی کردو با کلی وعده وعید الان این بلا سرم اومد...باهزینه هنگفت) بفرمایید آیا الان که هنوز یکماه از این جراحی گذشته کرم خاصی هست که بتونه درمان کنه این رد بخیه ها رو...؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منتظر جوابتون جناب دکتر... با توجه به پاسخ هایی که به سایر کاربران دادید من احساس کردم بدور از منافع شخصی خودتونه نوع کلامتون و راهنماییهاتون... نمیدونم چرا دیگه به پزشک خانم نمیتونم اعتماد کنم...این پزشکی که این بلا رو سرم آورد یکی از پزشکای زنان وزایمان معروف یزده که فقط اسم در کرده من گول همین شلوغی مطبشو خوردم تمایل دارم اسمشو بیارم که کمکی کرده باشم به سایر خانمهای عزیزی که تو یزدن و پولشونو حروم نکنن خانم دکتر ترانه عقیلی
سلام خدمت اقای دکتر و باعرض حسته نباشید،میخواستم چندتاسوال بپرسم از اونجایی که این تاپیک دوستل پیش زده شده و من تمام پستها راخواندم میخواستم بدونم همچنان پاسخگو هستید؟؟؟؟؟
هر جا سخن از اِعتماد است، خنده ام می گیرد!
2731
سلام دکتر روزتون بخیر.اگه میشه حتما به سوالم جواب بدید. من زیر بغلم تیره است به یه مرکز لیزر مراجعه کردم و گفتم لیزری میخوام که هم زیر بغلمو روشن کنه هم موهامو ببره. ایشون ipl رو پیشنهاد کردن و من الان 3 جلسه انجام دادم ولی تغییری حس نکردم. به نظرتون ادامه بدم یا نوع لیزرمو عوض کنم؟
تا کی باید شاهد مرگ آرزوهام باشم؟
درود بر شما دکتر راضعی ضمن قدردانی از زحمات بیدریغ شما سوالی دارم ؛ آیا برای از بین رفتن خالهای روی دست که از میانسالی به بعد بیشتر ظهور پیدا می کنه و برآمدگی و چروک دست راه حلی، دارو یا کرم آبرسان و ...وجود داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. و یه مرم نرطوب کننده ونرم کننده عالی دست هم معرفی کنید. سپاسگزارم
سلام خدمت جناب دکتر رضیعی می خواستم بدونم روکش دندان که فلز درش بکار برده شده و ژلی که برای خط خنده زده شده ممانعتی برای انجام هایفو هست یا نه .توی سایتی خوندم که کسانی که چربی یا هرنوع ژلی زدن هایفو براشون بی تاثیره و دیگه اینکه عارضه بلند مدت نداره و مثلا اگه نتونیم دو سال بعد تمدیدش کنیم پوست خراب تر از قبل نمیشه و افتادگی و پیری زودرس نمیاره ؟ ممنون از پاسخ گویی تان
با سلام آقای دکتر من برای لیزر موهای زاید قسمت بیکینی 3 جلسه اومدم مطبتون از دستگاهتون راضی بودم ولی اپراتور دستگاه یه قسمتهایی رو که اتفاثا اپیلاسیون وشیو کردنش خیلی مشکل هست رو نمیزدن و میگفتن نزدیک مخاط لب های داخلی هست این موها منمکه کلا واسه موهای همون قسمت اومده بودم فعلا بعد از دوماه موهای همه قسمتاش ریخته غیر از اون قسمتی که میخواستم
2706