2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم من بعد سالها موفق شدم  شکم سختترین چربی رو داره و اخرین جاییه که لاغر میشع . پس اگر بقیه ا ...

من نمیخوام سفت بشه 

میخوام کلا آب بشه...باشگاه فقط جمع و جور میکنه یا واقعا چربی سوزی میکنه؟

میومیوی نانازم 😄💖 بعضی وقتا یه حس انقد خوبه که ....نمیتونی راجبش حرف بزنی...🌼🌸حتی نمیتونی بهش فکر کنی...فقط گیجت میکنه !                                 از این گیج شدنا واسه هممون آرزو میکنم 😍💕
2728
من نمیخوام سفت بشه  میخوام کلا آب بشه...باشگاه فقط جمع و جور میکنه یا واقعا چربی سوزی میکنه؟

هوازی کار کن اول ، حلقه مخصوصا، بعد که تخت شد شروع کن فرمدهی و سفت کردن تا خوش فرم باقی بمونه 

یه حرکت هست خلبانی، از دراز نشست هم بهتره

پرنسس کوچولوی بابا ، مانکن تمام‌عیار 😌 قد ۱۶۴ 🌴 وزن اولیه ۱۰۷ 😱 وزن فعلی ۴۹ 🎯 همه‌ی اون نوشابه ها، بستنی ها، چیپس ها، کیک ها، تولد هایی که به تنقلاتش لب نزدم، عروسی‌هایی که فقط سالاد خوردم، شب‌هایی که از درد ورزش تا صبح خوابم نبرد و حسرت یه دل سیر ته‌دیگ خوردن بالاخره پاداشش داده شد !راز لاغری من : اعتیاد به ورزش، کنترل اشتها و کالری، صبحانه شاهانه و داشتن یک الگوی تناسب اندام.پیشنهاد فیلم و آهنگ و سوالی راجع مد و زیبایی داشتین در خدمتم❣ متعهد به همسر آینده‌ام 💍 به شیعه بودنم افتخار میکنم 🕋 #مثبت_بیاندیش
هوازی کار کن اول ، حلقه مخصوصا، بعد که تخت شد شروع کن فرمدهی و سفت کردن تا خوش فرم باقی بمونه  ...

من مربیم دراز نشست و حرکات دراز کش شکم بهم میگه....یعنی اشتباهه و چربی سوزی نمیکنه؟😥

میومیوی نانازم 😄💖 بعضی وقتا یه حس انقد خوبه که ....نمیتونی راجبش حرف بزنی...🌼🌸حتی نمیتونی بهش فکر کنی...فقط گیجت میکنه !                                 از این گیج شدنا واسه هممون آرزو میکنم 😍💕
من مربیم دراز نشست و حرکات دراز کش شکم بهم میگه....یعنی اشتباهه و چربی سوزی نمیکنه؟😥

اگر تعدادت زیاد و شدتت کم باشه موثره 

ولی فقططططط سبک کار کن 

من با طناب نبرد یه مدت کار کردم هردو سرش گرفتم دستم و محکم طنابو میچرخوندم 

جای لاغر شدن و کشیدگی بازوهام سفت و پهن شد 😐😐😐 دمارم دراومد تا درستش کردم 

پرنسس کوچولوی بابا ، مانکن تمام‌عیار 😌 قد ۱۶۴ 🌴 وزن اولیه ۱۰۷ 😱 وزن فعلی ۴۹ 🎯 همه‌ی اون نوشابه ها، بستنی ها، چیپس ها، کیک ها، تولد هایی که به تنقلاتش لب نزدم، عروسی‌هایی که فقط سالاد خوردم، شب‌هایی که از درد ورزش تا صبح خوابم نبرد و حسرت یه دل سیر ته‌دیگ خوردن بالاخره پاداشش داده شد !راز لاغری من : اعتیاد به ورزش، کنترل اشتها و کالری، صبحانه شاهانه و داشتن یک الگوی تناسب اندام.پیشنهاد فیلم و آهنگ و سوالی راجع مد و زیبایی داشتین در خدمتم❣ متعهد به همسر آینده‌ام 💍 به شیعه بودنم افتخار میکنم 🕋 #مثبت_بیاندیش
اگر تعدادت زیاد و شدتت کم باشه موثره  ولی فقططططط سبک کار کن  من با طناب نبرد یه مدت کار ...

شدت کم و سبک کار کردن یعنی چجوری 

وای منم خیلی میترسم ازاینکه اشتباه انجام بدم ..😨

2740
شدت کم و سبک کار کردن یعنی چجوری  وای منم خیلی میترسم ازاینکه اشتباه انجام بدم ..😨

منظور اینه وزنه ها سبک باشه و دفعات زدنت زیاد 

مثلا من زمانی که ۹۰ کیلو بودم نشر از جانب رو ۲۵ تا سه تا میزدم با دمبل ۲.۵

الآن همونو ۴ تا ۱۲ تا میزنم با دمبل ۷.۵

دختر خواهرم رژیم گرفته تو دوماه خیلی خوب شده شکمش تخت شده شبها قبل خواب اندازه ی یک قرص زنجبیل تازه ...

۷۰۰ تا که چیزی نیست منظورتون ۷۰۰۰ تاست؟

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
منظور اینه وزنه ها سبک باشه و دفعات زدنت زیاد  مثلا من زمانی که ۹۰ کیلو بودم نشر از جانب رو ۲۵ ...

ممنونم گلم 😙💖

من دوس دارم رونام و باسنم بزرگ بشه اما لعنتی روز ب روز آب میشه

گلم به فرم ژنتیکی بدن بستگی داره 

اگر استخوان لگنت پهن نباشه باسنت خیلی به چشم نمیاد فقط از پشت برجسته میشه 

حالا برعکس من زووور میزنم آبش کنم بشم عین مانکن های ویکتوریا سکرت 😂

چجوری؟ وزنتم کم شد؟ من خودم لاغر کروی پاهامم لاغرو بد فرم میشه بعد میخام پاهام چاق بشه شکم پهلو میار ...

عزیزم احتمال زیاد شما ژنتیکی از ناحیه ی شکم چاق میشید و پیاده روی باعث میشه پاهات هم مقداری لاغرتر بشه، من الان دیگه ذره ای شکم ندارم بهت پیشنهاد میکنم به جای پیاده روی یا تو این شرایط باشگاه رفتن از برنامه های ورزشی لاغری شکم که داخل پلی استور میتونی پیداش کنی استفاده کنی روزی 7 یا 8 ورزش هوازی بهت میده نیازی نیست رژیم کم خوری رو بگیری چون میگی لاغری فقط زمانی که تصمیم گرفتی ورزش کنی بهتره چیزای قندی و پر کالری مثل نوشابه و پیتزا و شیرینی خامه ای رو کنار بذاری