2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگفتی ژیب

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738
نه هنوز که نگفته

با همسرت صحبت کن که اون جواب مادرش رو بده . خودت حریمها رو نگه دار , چون بنظر میرسه از اون مادرشوهراست. بعد هردفعه میخواد یه حرف بیخود بزنه ذهنتو درگیر کنه!

Ich berge mich in deiner Hand

ببین گاهی باید حرفتوبزنی رک باشی گاهی باید تلافی کنی گاهی بایدسکوت کنی گاهی باید جررررربدی....ولی بایدبدونی کِی ....خودت بهترمیدونی...

ولی من بودم جرش میدادم 😂😂😂چررررتوپرتاچیع میگ توام یچی میگفتی مثلا مارسم داریم مادرشوهر یک کیلوطلامیخرع براعروس خخخ پدرشوهرم ماشین میخره براعروس.....ک دهنش قشششنگ بسته شع....😁

گگفتم پدر مادر من فرهنگی هستن مثل شما در توانشون نیست

ببخشید ولی مسخره ترین جوابو دادی از موضع ضعف جواب دادی و احساس شرمندگی کردی جای اینکه دست پیش بگیری بگی ما رسم داریم پدرومادر داماد خونه رو بخرن گفتی ما وضع مالیمون مثل شما خوب نیس🙄🙄🙄

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706