2737
2739

دایم ب مامانم میگه دختر حساسیه 

والا من تا الان یادم نمیاد چیزی گفته باشه من خیلی بهم ریخته باشم 

من ک کاری نکردم از کجا میگه اینارو 

خیلیم اصرار داره 

اینم شده خودش بدبختی 

هی میگع من نمیتونم همه چیو بش بگم چون بیشتر بهم میریزه خب اخه از کجا فهمیدی من حساسم خدایی 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

کنکور چه رشته ای؟

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازت سوالی چیزی پرسید؟

خیلیا راحت با یه حرکت طرف ، تشخیص میدن که شخصیت و رفتار فرد چجوریه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ای خدا زبونمو نگه دارم ای خدا مگر نه...

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
اره

چه جالب،مشاورکنکور من فقط برنامه میده ومشاوره راجب خوندن،یااگه نرسم یا سبکم رومیگم پیشنهاد میدم وکلی کاردیگه ولی راجب اخلاق وحس حال مگه مشاوره روانشناسیه😐

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد
تجربی

سال چندمته؟

مشاوره ببخشید خر که نیست،میفهمه

خب یعنی الان توهم میگی من حساسم؟ 

من میخوام بدونم چیزی ک نشده بوده ک من ناراحت شم ک این میگه حساسه

حالا من هرچیم بوده از استرس و نگرانی ایندم بوده چه ربطی ب حساس بودنم داره 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
2706