2737
2739
اگه من به نیت جدایی از نامزدم بخونم جواب میده؟

جای شما نیستم درکت نمیتونم بکنم.ولی شاید قسمتت نیست اگه الان بزاره بره تموم بشه خیلی به صلاحت باشه تا بعدها.......

بگو هرچی خیرهردومونه همون بشه

من چندین بار از دعای مقاتل حاجت گرفتم ولی الان یه مشکل خیلی خیلی بزرگی دارم خوندم جواب نداد شاید به ...

سلام عزیزم خوبی؟من الان ۱۰۰ بار دعای مقاتل خوندم وتموم شد وبعدش صلوات ودعا کردم لاقل خبر خوشی بشنوم.

عزیزم چند وقت بعد خوندنت حاجت گرفتی؟؟

لطفا برام دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم بارها جواب گرفتم انشالله خیر 

سلام عزیزم خوبی؟من الان ۱۰۰ بار دعای مقاتل خوندم وتموم شد وبعدش صلوات ودعا کردم لاقل خبر خوشی بشنوم.

عزیزم چند وقت بعد خوندنت حاجت گرفتی؟

لطفا برام دعا کنید 
سلام عزیزم خوبی؟من الان ۱۰۰ بار دعای مقاتل خوندم وتموم شد وبعدش صلوات ودعا کردم لاقل خبر خوشی بشنوم. ...

بلافاصله حاجت گرفتم من 

انشالله که دلت اروم میگیره جانم 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
2731
خوشبحالت

آره ولی الان یه مشکل خیلی بزرگی دارم به هر دری میزنم حل نمیشه خودمم مقصرم 😔شاید از خدا غافل شده بودم بخاطر اینه 

ولی من به خدا ایمان دارم انشالله که تو مصلحت باشه دست خالی برنگردم دیگه از یاد خدا غلط بکنم غافل بشم

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
2738
سلام عزیزم خوبی؟من الان ۱۰۰ بار دعای مقاتل خوندم وتموم شد وبعدش صلوات ودعا کردم لاقل خبر خوشی بشنوم. ...

فرداش من خیلی وقته درگیر فروش یه تکه زمینم به یه تصمیمی رسیدم و از بلاتکلیفی نجات پیدا کردم 

2706