2733
2734
عنوان

حسادته دوستام به خاستگارم

293 بازدید | 18 پست

امروز خاستگارم اومد دنبالم ..دوتا از دوستام دیدنش...خاستگار من سفید و بوره چشماشم قهوه ای روشنه .. نه خیلییی روشن ها ولی مشکی نیست..

بعد دوستم برگشته میگع حالم از مردای بور بهم میخوره میخاستم بگم خب تو حالت بهم میخوره من دوس دارم. بعد اون یکی برگشت یه حرفی زشتی زد ک نمیتونم بگم گفت چقد اخلاقش .... هست جواب سلام مارو زوری داد..( چون خاستگارم خجالتیه کلن و دوستام توقع داشتن باهاشون احوالپرسی کنه ولی فقط جواب سلام داد و تموم...

بعد شروع کردن از بدی های مهندسی عمران کفتن بعد گفتن ک توی این چندسال اخیر مهندسای عمران همه بدبخت شدن و کار نیست براشون و از گشنگی میمیرن و..  بچه ها خاستگار من مهندس عمرانه ولی کارای دیگع هم میکنه با پسرعموهاش توی یک کار دیگه ای شریکه ک درامدش خوبه ولی اینو دوستام نمیدونستن .... خیلی از حرفاشون ناراحت شدم بچه ها

از طرفی قرار بود اخر هفتع بیان خونمون دورهم باشیم اصلن انقد بدم اومد ازشون ک میخام کنسل کنم

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

قطعا ادامه بده رابطه اتو بزار ببينيم ديگه چي تو زندگيت حرصشون ميده 😎 

دختر تو اين كرونا دور همي ؟ 

دعا ميكنم هيچ دختري داغ مادر نبينه ، دارم ميسوزم و ميسوزم و ميسوزم وكاري زِ دستم بر نمي آيَد. نمي آيَد . چه محتاجم به آغوش گرم و بوسه هاي مادرانه ش دلم تنگ ِ حضور مهربانش ، ولي مادر به اين منزل نمي آيَد نمي آيَد نمي آيَد 🖤 
2706