2733
2739

من

خیلی هم راضی بودم

بازم میخوام خرید کنم البته ایندفعه خوراکی میخوام بخرم

نمیدونم دیگه سالم به دستم برسه یا نه

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی هم راضی بودم بازم میخوام خرید کنم البته ایندفعه خوراکی میخوام بخرم نمیدونم دیگه سالم ...

تا حالا لباس و کفش گرفتین ؟

عضو گروه نارنجی 🧡🧡 وزن شروع 74......... وزن هدف 63..  قد 157
2731
تا حالا لباس و کفش گرفتین ؟

اره

همسرم کفش گرفته

خوب بود

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
من 3بار خرید کردم هربار فوق العاده راضی بودم. بازم خرید میکنم تخفیفای خوبی میده گاهاً

نحوه خرید و پرداخت چجوریه ؟

2738
عکس دادم برام چاپ کردن  فلاکس خریدم  و  ظرف  و  وسایل تولد مثه ریسه و ...

نحوه پرداخت شون چجوربه عزیزم؟

منم زیاد خرید کردم از لباس و کفش و ظرف و ظروف تا خوراکی

همیشه هم راضی بودم

مخصوصا تو شگفت انگیز

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
نحوه خرید و پرداخت چجوریه ؟

خیلی راحت، جنستو انتخاب کردی بازم برگرد ببین تو فروشگاه چیز مناسب دیگه ای داره بدردت بخوره یانه، هروقت خریدت تکمیل شد کد تخفیف و بزن و پولشو پرداخت کن. راحت میتونی با غرفه دار چت کنی، کد پیگیری مرسوله هم برات اسمسش میاد

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
منم زیاد خرید کردم از لباس و کفش و ظرف و ظروف تا خوراکی همیشه هم راضی بودم مخصوصا تو شگفت انگیز

نحوه پرداخت چجوریه؟

نحوه پرداخت چجوریه؟

باید به صورت انلاین پرداخت کنی

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️