2733
2734

۲ هفته مونده به زایمانم...

اصلا

اصلا

اصلا نمیتونم تصور کنم شبیهه کیه؟

ینی مو داره؟ینی سالمه؟

چشمام رنگیه یا مثل چشمای منه...

سبزه است یا سفید؟البته منو پدرش سفییدیم هر ۲

نه که رنگ خاصی یا قیافه خاصی مد نظرم باشه...اصلا

اون بچمه هر جور و شکلی که باشه ۹ ماه تموم ...با وحشتناک ترین حالم...تو دلم نگهش داشتم الان منتظرم چیزی که کاشتم رو درو کنم😇ولی کلا خیلی کنجکاوم

کسی مثل من هست؟😵

پسرم بال و پَرَم👶همسرم تاجِ سَرَم👑

عزیزززم انشالله که سالم باشه که هیچی بهتر از سلامتی نیست💋💋😍🌸

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

اره من بودم🤗

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یکی از بچه هام بوره، یکی معمولی برای بچه سومم به شدددددت مشتاق بودم زودتر بدونم چه شکلیه و به ...

ای جونم اره دقیقا ینی بالاخره به کی میره😂😂

2738
فعلا من که مجردم منتظرم ببینم شوهر آیندم چه شکلیه خوب بچه شبیه خودتون میشه خودت و شوهرت خوشگل باش ...

خداروشکر قیافه هامون خوبه...ولی میترسم یه درصد خطا بره😂😂

2706