2737
2739
عنوان

از وقتی از مدرسه پسرم اومدم همش دارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 36989 بازدید | 471 پست

حالا ناراحت نباش فداتشم ولی نذار اعتماد ب نفس بچت از الان بره زیر سوال

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نمیتونم درکتون کنم😑😑😑😑  به اون معلم بیشعور گفتی شما درست میگی؟؟؟؟😲😲😲

آره دقیقا همین گفتم چون پسر میشناسم واقعا شیطونه..بعد به پسرم میگفتم قول بده اونم میگفت قولش بدرد من نمیخوره دوباره کارش انجام میده خودم پرروش کردم

اصلا زبون ندارم همش میگفتم بله قول میده بچه خوبی باشه.. آخه دوهفته قبل به خودم گفته بود تو کلاس حواس ...

نه بابا از الان بچه رو قرص خور نکن!!

من بچه اولم تمرکزش پایین بود بردمش روانشناس کلاس چهارم و پنجم قرص میخورد

امسال هفتمه دکترش رو عوض کردم بهم گفت قرص مرحله اخره!!! یعنی وقتی همه راههارو رفتین و تمرکز نداشت باید قرص بهوره!!!

بهم گفت با بازیهای تمرکزی بابچه کار کن تا راه بیفته اگر دیدیم فایده نداره باز قرص بخوره!!!

شماهم اول بچه ات رو ببر پیش دکتر باتجربه که الکی نخوان از سرخودشون باز کنن و قرص بدن!!

خدا
2728
حالا ناراحت نباش فداتشم ولی نذار اعتماد ب نفس بچت از الان بره زیر سوال

آخه خودم اصلا اعتماد به نفس ندارم دلیلش هم همین بود اون موقع نتونستم جواب بدم .آخرش هم خوندی رفتم مدرسه

مدرسه غیر انتفاعی هست امروز هم به مشاورش گفتم گفت اشتباه کرده اما همش گفتم قبول دارم تقصیر پسر خودم ...

ای واااای الان خودم ومیزنم از دستت!!!!

استارتر دیگه این جمله رو نگو !!!!! که قبول دارم تقصیر بچه منه!!! دیگه نگو!!!

اونااگر معلمن وظیفشون اینه روانشناسی هم خونده باشن تا بدونن چجور باهمچین بچه هایی رفتار کنن

خدا
نه بابا از الان بچه رو قرص خور نکن!! من بچه اولم تمرکزش پایین بود بردمش روانشناس کلاس چهارم و پنجم ...

عزیزم چه بازی هایی انجام میدی میشه بگی علاعم بچتون چی بود این یاد میگیره اما نمیتونه ساکت بشینه حتما باید تکون پکون بخوره اما در عین حال حواسش هست یاد میگیره

ای واااای الان خودم ومیزنم از دستت!!!! استارتر دیگه این جمله رو نگو !!!!! که قبول دارم تقصیر بچه من ...

آخرش هم خوندی رفتم مدرسه هفته دیگه هم میرم میخوام بگم معلم بیاد جلو خودم به بچم توضیح بده که حرفش و کارش درست نبوده

2738
میگه سر کلاس حواس بچه ها پرت میکنه گوش نمیده آواز میخونه

عزیزم من معلم کلاس اول بودم  رفتار معلم بچه ات اشتباهه  بروحتما مدرسه یا کلاسش رو عوض کن  بچه ات برای همیشه و سواس می گیره اعتماد به نفسش میاد پایین  بچه کلاس اول از کجا باید بفهمه چی درسته چی غلط  و این معلمه نمی تونه با بچه ارتباط بگیره رفتارش جوری که انگار بچه شما  در مقطع دبیرستان درس می خونه  کلاس اول همه چی رو از معلم باید یاد بگیره  معلم هم باید بتونه بچه رو زبون بگیره  نه مثل آدم بزرگ دعواش کنه    حتما مدرسه رو عوض کن  تذکر هم بدی بعضی معلما  کینه می‌کنن و تلافی می کنن    پس تذکرهم فایده نداره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
آخرش هم خوندی رفتم مدرسه هفته دیگه هم میرم میخوام بگم معلم بیاد جلو خودم به بچم توضیح بده که حرفش و ...

اسی اعصابم خورد شد از دست معلمه

آخرش هم خوندی رفتم مدرسه هفته دیگه هم میرم میخوام بگم معلم بیاد جلو خودم به بچم توضیح بده که حرفش و ...

اون معلم دیگه برای بچه شما معلم نمی شه کینه به دل می گیره چون رفتار قبلش متعادل نبوده بعدش هم نخواهد بود 

ای واااای الان خودم ومیزنم از دستت!!!! استارتر دیگه این جمله رو نگو !!!!! که قبول دارم تقصیر بچه من ...

ا این م معلمه مطمئن هستم هیچ دوره ای ندیده   دپیلم گرفته رفته سرکلاس   مثل ۵۰ سال قبل رفتار می‌کند

ا این م معلمه مطمئن هستم هیچ دوره ای ندیده   دپیلم گرفته رفته سرکلاس   مثل ۵۰ سال قبل ...

بازنشسته هست خودش اونبار میگفت من پنجاه سالمه بعید هم نیست اگر سواد داشت اینجور رفتار نمیکرد

2706