2733
2734
عنوان

از وقتی از مدرسه پسرم اومدم همش دارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 36989 بازدید | 471 پست
صفحه ۱۷ بخون با خواهرم رفتم روز بعدش اما هنوز عذاب وجدان دارم دلم میخواد خودم بکشم پسرم توبغلم گریه ...

دیگه نخوندم اسی ولی می دونم ناراحتی و حق داری برا مادر این چیزا سخته. ولی رو خودت کار کن از بچه ت همه جا دفاع کنی بزرگ شه اعتماد بنفس داشته باشه. ولی اون معلم خیییلی بیشعوره چجوری گذاشتن معلم کلاس اول باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امروز رفتم همه این حرف ها به مدیرشون گفتم..گفتم تو اینستا ونت پر از آموزش و کلیپ به اندازه کافی هم و ...

آفرین. حالا متوجه شدی مقام مادر از هر مقام دیگه ای بالاتره. آفرین به تو. به گذشته هم دیگه فکر نکن. از حالا به بعد مثل کوه مراقب پسر کوچولوی نازت باش. این پسر مرد آینده است هر قدر بتونی قوی تر و مقاومتر و صبورتر بارش بیاری به نفع خودت و خودش و مملکته. کسی حق نداره بچه ای رو توسری خور بار بیاره. هیچ کس. نمیگم لوسش کنی ولی نباید میترسوندش. مهم اینه که خدا رو شکر متوجه شدی و از الان به بعد سعی کن به درس و مدرسه علاقمندش کنی و بهش یاد بدی که اون معلم هیچ ترسی نداره. بگو اون هم یکی مثل مادرت حتی اگر حرفی بزنه نباید ناراحت بشی یا بترسی. بگو پسرم درس و مدرسه خوبه. برای آیندته. کتابهای آموزنده براش بخون و کاری کن ترسش بریزه و این خاطره بد از ذهنش محو بشه و به جاش حس خوب بیاد. باور کن بچه هفت ساله از من و شما هم بهتر میفهمه وقتی باهاش حرف بزنیم و همه چی رو منطقی براش توضیح بدیم. موفق باشی هم خودت مامان مهربون و هم اون کوچولوی نازت تندرست باشه گلم

2728

استارتر کار خوبی کردی رفتی مدرسه

من ۳۶ سالمه وقتی ۸ ساله بودم معلم خودکار گذاشت لای انگشتم فشار داد از درد ضعف کردم بابام اومد مدرسه بلایی سرشون آورد که چند سال توی اون مدرسه بودم گل نازک تر بهم نگفتن مدرسه دولتی هم‌بودم ولی هنوز اون‌درد و استرس همراهمه بچه ات رو حمایت کن ولی خودت نصیحتش کن که سرکلاس قوانین کلاس رو رعایت کنه خودت باهاش حرف بزن که سعی کنه آداب سر کلاس نشستن رو انجام‌بده و مزاحم بقیه نباشه 

حرف استاد شجاعی یه چیزه دیگه است ،یه کوچولو بدون تعصب خونده بشه ،حرف ایشونو متوجه میشید. میگن اگه م ...

چه جالب گفتی من خیلی کتاب درباره تربیت کودک خوندم ولی متاسفانه تو تربیت بچه خیلی وقت ها به چالش برمیخورم

چی باید میگفتم؟فقط به پسرم میگفتم قول بده بچه خوبی باشه اونم میگفت قولش بدرد من نمیخوره یک ساعت قول ...

تو خونه هم همینجوری بوده ؟ بهتر شده الان ؟ یا بازم همونه 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی