2733
2739
عنوان

جوش های صورتم:(

121 بازدید | 8 پست

سلام

من الان تقریبا 1 ماه رفتم دکتر زنان چون پریودهام منظم نبودن نوشت تا برم سونو رفتم نشون داد که پلی کیستیک یا همون تنبلی تخمدان دارم دکتر متخصص هم بهم چند تا دارو داد ولی از روزی که اون قرص ها رو مصرف میکنم صورتم بیشتر جوش زده نمیدونم چیکارکنم اومدم ازتون مشاوره بگیرم راستی نگین چرا اومدی تو این سایت چون الان مامانم گفت تا بیام و بپرسم ( چون دکتر این ماه ایران نیست) ممنون میشم راهنماییم کنین :)

اسم قرصتون چیه؟

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسپیرانالاکتون

ضد جوشه بعد یه مدت جوش نمیزنبد

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2740