2737
2734
عنوان

اگه مادرتون اینجوری رفتار کنه بازم میرید خونش

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم در هر صورت مادرت هست دیگه تو این سن نمیشه تغییرش داد میدونم رفتارش آزار دهنده ست. 

اگر خیلی اذیت هستی وعده نمون فقط برو یه سر بزن یکم بهش برس و برگرد 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

مامانت 10 سالشه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728

رفت و آمدت رو کم کن ، چون هم خودت عصبی میشی هم مامانت ، معلومه وسواس دارن ، به نظرم از خونه خودت غذا درست کن ببر، ظرف ها رو هم بذار خودش بشوره چون فقط شستن خودش رو قبول داره ، 

یا اینکه کلا واسه شام و ناهار نرو ، در حد یکی دو ساعت سر بزن هروقت دلت تنگ شد ، چون به هرحال آدم دلش تنگ میشه 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

شاید مشکل عصبی داره ولی اخه غذا درست نکردنش واسه چیه؟خسیسه؟

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
2738
2706