2737
2739

حتما باید ۵ سال اجاره نامه باید داشته باشیم ؟ اخه ما نزدیک ۳ ساله نامزدیم شوهرم ۳۷ سالشه نمیتونیم بنویسیم؟

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بنویس  ۵ سال اجاره نامه نمیخواد ۵ سال باید توی همون شهر ساکن باشین  از سال ۸۴ زمین ...

از دوتا کافی نت پرسیدم همینو گفتن البته نگفتم ۳ ساله عقد کردیم خودم ثبت نام کردنی شهر تبریز و نمیاره همش واسه اطرافه چیکار کنم ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

مگه میدن وام و 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
نمیدونم فقط میدونم ثبت نام میکنن

منم پارسال ثبت نام کردم فقط کد رهگیری میخواست که ندادم هنوز به هیچکس ندادن و انگار قرارم نیست بدن 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
از دوتا کافی نت پرسیدم همینو گفتن البته نگفتم ۳ ساله عقد کردیم خودم ثبت نام کردنی شهر تبریز و نمیاره ...

نمیاره چون زمین تامین نشده براش

اگه ساکن تبریزی فقط اونجا میتونی ثبت نام کنی

باید صبر کنید هر وقت زمین تامین شد ثبت نام کنید

2738
منم پارسال ثبت نام کردم فقط کد رهگیری میخواست که ندادم هنوز به هیچکس ندادن و انگار قرارم نیست بدن&nb ...

واقعا ؟ پس ثبت نام نکنیم ؟ کاش میشد حداقل خیالم راحت بود شوهرم پولشو الکی خرج نمیکنه بازم یه جا میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیاره چون زمین تامین نشده براش اگه ساکن تبریزی فقط اونجا میتونی ثبت نام کنی باید صبر کنید هر وقت ...

اخه تا اون موقع مهلت ثبت نام تموم نمیشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بازم میزارن برای دفعات بعد میشه وقتی زمین تامین نشده چاره ای تدارید

مسکن مهر هارو تو سهند میدادن الان نوشته شهر جدید سهند همونجارو بزنم یا نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706