2737
2734
عنوان

چرا تاپیک هایی که واقعا مهم هستن هیچ کس جواب نمیده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 26 پست
آره والا منم دنبال یه رستوران خوب واسه تولد بودم هیچ کس جواب نداد    

وا خب معلومه جواب نمیدن هر کسی اطلاع نداره و اینکه همه از یه شهر نیستن که.

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
خب بعضی سئوالات مهم و تخصصی ماهم بلد نیستیم عزیزم

عزیزم اونا مد نظرم نیست

خودمم تا چیزی و ندونم در مورد سوال وزشکی و اینجور چیزا اصلا نمیگم یا تجربه ی خودمو میگم تهش میگم با دکتر مشورت کنین

اتفاقا تاپیکهایی که سوالات پزشکی هست خیلی بیشتر جواب میدن حتی اگه اطلاعات غلط بدن بعضی از کاربرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره والا منم دنبال یه رستوران خوب واسه تولد بودم هیچ کس جواب نداد    

حالا یکی بیاد بگه زن همسایمون و با دوست پسرش گرفتن تاپیک از شدت نظرات منفجر میشه

خودمم گاهی تو بعضی تاپیکای جنجالی میرم اما اگه کسی راهنمایی بخواد و من بتونم صد در صد اول میرم تو اون تاپیک شاید راهنمایی من بتونه کمکش کنه یا دلداری بدم شاید دلداری من یه کم از شدت ناراحتیش کم کنه 

2731

نمیدونم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2738
علتش اینه هیچکس حوصله خودشو نداره چه برسه بیاد تاپیک یکی رو ک راهنمایی میخواد جواب بده ولی تاپیکای ج ...

آفرین دقیقا👌

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘