2733
2734
عنوان

خانما 😕من خیلی این چند رو درگیر شهلا جاهدم ..آخه چرا قتل روبگردن گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 9305 بازدید | 118 پست

گلم فقط خدا میدونه که دقیقا چه اتفاقی افتاده. ماها فقط میتونیم از این ماجرا درس بگیریم تا اشتباهات اونا رو تکرار نکنیم. بفهمیم هیچ خیانتی پنهان نمیمونه و کور شدن از عشق عواقب بدی داره

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگن ناصر گولش زد ه گفته قتلو گردن بگیر بعد من آزادت میکنم 

قبول کرده بعد حکم قاضی که گفته اعدام دیگه هر چی گفته من این کارو نکردم دیگه فایده ای نداشته 

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم
2738
اه حالم از همشون بهم میخوره. اون عوضی هم هر چی که بود چرا اومد با مرد زن دار ریخت رو هم؟ رابطه ...

😑گناه داشت قبل فوتش س ک س داشته🤣🤣ناصر خانم تو قط بازی داشته

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
وای توهنوز درگیر پرونده ناصرمحمدخانی هستی،زشته اینطوری اسمشوصدانکن بهرحال یه زمانی قهرمان ملی بوده

🤮🤮🤮🤮

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

عشقش به ناصر این قدر زیاد بود کور و کر شده بود و به دروغ اعتراف کرد 

خیلی گناه داشت 

حتی هومن سیدی یک فیلم ساخته در این مورد اسمش هست

خشم و هیاهو 

بی سر و صدا از پیشم رفت اما باور دارم حتما برمیگرده حتی اگه ۲۰ سال  یا ۴۰  سال یا .. طول بکشه منتظرش میمانم (🤟 تا ابد)

رو زندگی دیگران اوار شدن تقاص داره خب

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///