2737
2734
عنوان

خانما 😕من خیلی این چند رو درگیر شهلا جاهدم ..آخه چرا قتل روبگردن گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 9305 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ذهنم درگیر بوده ولی میگم اون لاله (زن ناصر)  یعنی کار  شوهرش  نبوده ک باهاش س ..ک ...

معلوم نیس ..آخه میگن اون موقع ناصر خارج از ایران بوده 

بازی قطر پرسپولیس فکنم ...

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2728
همون دیگه 😕منم میگم ..آخه اگه ناصر خارج از ایران بوده پس لاله با کی بوده ..😐پلیسم گفته که تجاوز ن ...

عزیزم نمیشه به راحتی نظر داد، شاید رابطه داشته شاید هم نه..شما به راحتی می تونی صحنه سازی کنی ..من یک فیلم دیدم طرف با سرنگ مایع منی و اسپرم را به مقتول تزریق کرد....

اخه شهلا اومد اثره جرمی رو رو کرد که جز قاتل  نمیتونسته ازش مطلع باشه  اگه هم کسی رو ...

چون ميخواست از دست شهلا راحت شه

حتي شهلا يك يا دوبار حامله شده بوده مجبورش كرده بوده به سقط

هي ميخواسته باهاش تموم كنه شهلا ولش نميكرده

حیطه فکری  بانوان سرزمین مارو ببین  همینه که داریم رو به تباهی میریم!

شما خودت یکی از اون تباه هایی ک ب خودت اجازه میدی اینجوری حرف بزنی 

روشن فکری رو توی توهین ب دیگران میبینید؟اونم انقد راحت؟

واقعا ب حال شما و امثال شما تاسف میخورم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
چون ميخواست از دست شهلا راحت شه حتي شهلا يك يا دوبار حامله شده بوده مجبورش كرده بوده به سقط ه ...

نمیدونم ، شاید شهلا فقط معاونت تو قتل داشته 

کلا شبهه و ابهام در مورده این پرونده زیاد بود ، بالاخره حکم همونه که دادگاه دادهذ

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2740
شما خودت یکی از اون تباه هایی ک ب خودت اجازه میدی اینجوری حرف بزنی  روشن فکری رو توی توهین ب د ...

بخور شاید سیر شی 👍👌

عاشق و رند و نظربازم و میگویم فاش....تا بدانی که به چندین هنر آراسته‌ام....👍😜
بابا كسي تهمت نزد تو پزشكي قانوني بعد بررسي و معاينه جسد تو واژن لاله اسپرم پيدا شد حتي بعدش كالبد ش ...

عزیزم من توی یک فیلم دیدم برای صحنه سازی ،مایع منی را به واژه مقتول تزریق کردند ...هر چیزی ممکنه ....