2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هردو حالت هم خوبه ، کتابایی بگیر که بیشتر شکل و رنگ داشته باشه 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2728
هیچ کتابی برا بچه نخر عزیزم.به نطرم خودت کتابای روانشناسی رشد کودک رو بخر و بخون

اخه همه میگن کتاب بخون براش چون این دیر ب اسمش واکنش نشون داده تازه یک هفته نیس دارم اسمش صدا میزنم‌قبلا چیزهای مختلف نازش میکردم واکنش نداشت الان یکم بهتر شده

کتابو پاره میکنه کتاب رنگ آمیزی و نقاشی بخر که میوه ها و حیواناتو با شعر معرفی میکنه من از اون کتابا خریدم ماشاءالله الان دخترم 30 40 تا شکلو میشناسه حیواناتو میوه هارو میشناسه باهاش نقاشی بکش

خدایا دنیات خیلی قشنگه اگه آدما بزارن😔
2738

یه کتاب مناسب مثلا شناخت رنگ و میوه ها , حیوانات

خدایا که من همیشه باید کتاب میخوندم برا بچه ها

یه جمله رو هم حتما باید جا مینداختم که خودشون بگن چی بوده 😑

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

حتما کتاب بخر و بخون بچه به کتاب عادت میکنه و خیلی چیزا یاد میگیره، این کتابای نی نی آموز چند تا جلد داره برا سن بچه ت خیلی خوبه

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

من دخترم ۱۷ ماهشه کلی کتاب براش گرفتم حتما بگیر براش دوست دارن

دختر من همیشه کتاب‌اش رو میاره براش بخونیم

چون کوچیکه طول روز چندبار بیار براش بخون بعدش هر وقت خودش خواست براش بیار

کتابو پاره میکنه کتاب رنگ آمیزی و نقاشی بخر که میوه ها و حیواناتو با شعر معرفی میکنه من از اون کتابا ...

من میخوام حواسش بیشتر جمع بشه چون متوجه شدم درگیر بازی هست اصلا به اسمش واکنش نشون نمیده حتی صدای بلندم بیاد واکنش نداره ولی وقتی بازی نکنه یا تازه خواب بیدار بشه صداش بزنیم فوری نگاه میکنه البته به صدای باباش خیلی بیشتر واکنش نشون‌میده

اخه همه میگن کتاب بخون براش چون این دیر ب اسمش واکنش نشون داده تازه یک هفته نیس دارم اسمش صدا میزنم‌ ...

میدونم گلم ،ولی من خودم که روانشناسی کودک رو تو دانشگاه خوندم ،آخه رشته ام علوم تربیتی هست و معلم ابتدائی هستم‌،وقتی کتابای روانشناسی کودک رو خوندم خیلییی تو رابطه ام با بجه ها بهم کمک کرد.به نظرم شما هم بخونی خیلی برات خوبه ،البته فکر نکنم بچه های کوچولو به کتاب علاقه نشون بدن ،ایشون الان داره محیط اطرافش رو درک میکنه و دوست داره هرچیزی رو با لمس امتحان کنه .

میدونم گلم ،ولی من خودم که روانشناسی کودک رو تو دانشگاه خوندم ،آخه رشته ام علوم تربیتی هست و معلم اب ...

اره امروز ک رفتم خودمم‌کتاب میگیرم باید برا پسر ۵سالمم بگیرم‌اونم‌خیلی دوست داره یه کتاب دارم ۱۰بار بیشتر‌خوندمه براش

2706